warsztat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Auto w ruchu dopiero po przeglądzie

opony
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Regularne przeglądy auta to podstawa, jeśli chcemy, aby poruszać się bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia, ani dla nas samych, ani dla innych kierowców. Rzecz jasna, prawnie jest to również uregulowane i musimy wykonywać przeglądy minimum raz do roku, jednak w praktyce należy je wykonywać zdecydowanie częściej, jeśli tylko zauważymy nieprawidłowe funkcjonowanie jakiegoś układu.

Zakłady oferujące skup samochodów za gotówkę funkcjonują wyjątkowo dynamicznie na obszarze całego kraju

skup samochodów
Autor: Tom Blackman
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku, gdy auto, z którego użytkowaliśmy przez sporo lat jest w solidnym stanie i jest zdatny do podróżowania, a my planujemy kupno nowego, najlepszym rozwiązaniem będzie jego zbycie. Natomiast sprawianie tego na własną rękę może być trudne i potrafi sprowadzić mnóstwo problemów.

Opel Asta 1 tuning mamy szansę robić

opel
Autor: Crosa
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami pojazdy udaje się podrasować

Czasami dzieje się tak, że nie do końca jesteśmy zadowoleni z tego, jak funkcjonuje nasz samochód. Chcielibyśmy, aby pracował głośniej, żeby jeździł prędzej, aby miał odpowiednie obroty, lub choć troszeczkę pragniemy zmienić jego wygląd. Na szczęście to wszystko będzie realne, jeżeli tylko uważnie przeanalizujemy, jak to chcemy wykonać.

Uszkodzony wóz? Znajdź profesjonalny autoserwis, a renowacja Twojego auta będzie dla mechanika błahostką

naprawa auta
Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety aktualnie wyprzedawane są coraz bardziej defektowe artykuły. Tyczy się to w zasadzie wszystkiego. Niezwykle ciężko w sklepie tekstylnym wyszperać coś w 100% bawełnianego, natomiast zabawki dla dzieciaków są plastikowe i eksploatują się po paru użyciach. Nie ulega wątpliwości, że w renomowanych sklepach na pewno uda nam się kupić rzeczy najwyżej jakości, jednakże będziemy zmuszeni za nie zapłacić sporo gotówki.

Jak zezłomować stare auto? Poradnik

czerwony wrak samochodu
Autor: Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Wejście naszej ojczyzny do Unii Europejskiej spowodowało gwałtowny napływ czterokołowców używanych z Francji, Włoch, Niemiec, a nawet z Wielkiej Brytanii. Niestety, gros importowanych aut to 10-, 15-, a nawet 20- letnie samochody, które za parę lat trzeba będzie zezłomować. W jaki sposób się do tego zabrać?

Passat b6 tuning ma szansę zaliczyć? - sprawdź

Volvo
Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com
Czy rozmyślamy o tym, żeby zmodernizować swój samochód?

Spoglądamy na nasz samochód i przychodzimy do wniosku, że coś chcemy w nim przemienić? Być może nie do końca spodobał nam się jego wizerunek, może pragniemy wykonać coś z jego silnikiem, żeby mieć szansę liczyć na znaczniejsze osiągi? Zanim rozpoczniemy coś robić, to być może należy na początku popatrzeć na to jakie zmiany w ogóle będą możliwe do wykonania w sytuacji naszej marki?

Jak znaleźć renomowany serwis samochodów?

samochód
Autor: Militaru Alin Cristian
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada samochód świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że niestety często się on psuje i wymaga cyklicznego serwisowania. Warto o powyższym pamiętać, ponieważ brak realizowania przeglądów i przeprowadzania niezbędnych napraw może znacząco skrócić żywotność naszego auta. Ażeby nasze auto służyło nam możliwie najdłużej winniśmy między innymi odnaleźć w naszym sąsiedztwie konkurencyjny serwis samochodowy, jaki świadczy usługi na właściwie wysokim poziomie. Jak to zrobić?

Zatroszcz się o stan użytkowanego samochodu, zawożąc go do profesjonalnego serwisu naprawczego

samochód
Autor: Lucas Lima 37
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie życie bez pojazdu, to bardzo pomocne narzędzie, które upraszcza wiele kwestii. Mając do dyspozycji swoje auto, nie pozostaje się zależnym od komunikacji zbiorowej, można wygodnie zrobić zakupy oraz pozałatwiać przeróżne sprawy na mieście, oszczędzając czas oraz nerwy. O wykorzystywany samochód warto zadbać jak najlepiej, zagwarantować mu dostęp do dobrych części zamiennych i cyklicznie zawozić na przeglądy, żeby okazać się pewnym, że działa jak trzeba.

Regeneracja tylnej belki pojazdu jest jedną z istotniejszych kwestii oddziałujących na stan pojazdu

zaparkowany samochód osobowy
Autor: Howdy
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znaczna większość osób posiada samochody osobowe, dzięki którym może codziennie zdecydowanie lepiej przemieszczać się między przeróżnymi punktami.

Poszukiwanie odpowiedniego serwisu samochodowego- samochody produkcji francuskiej i ich profesjonalna naprawa

citroen
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca na pewno choć raz korzystał z usług warsztatu samochodowego. Niekiedy zdarza się, iż nie wychodzimy z niego usatysfakcjonowani, a ceny poszczególnych usług są bardzo drogie. Warto więc poszukać we własnym mieście dobrego tudzież niedrogiego serwisu samochodowego.
Syndicate content