przegląd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Auto w ruchu dopiero po przeglądzie

opony
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Regularne przeglądy auta to podstawa, jeśli chcemy, aby poruszać się bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia, ani dla nas samych, ani dla innych kierowców. Rzecz jasna, prawnie jest to również uregulowane i musimy wykonywać przeglądy minimum raz do roku, jednak w praktyce należy je wykonywać zdecydowanie częściej, jeśli tylko zauważymy nieprawidłowe funkcjonowanie jakiegoś układu.

Serwis aut marek francuskich musi okazać się całościowy

peugeot
Autor: Automobile Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy robić przegląd w naszym samochodzie

Im więcej jeździmy naszym pojazdem, im więcej masywnych przedmiotów w nim wozimy, tym większe będzie niebezpieczeństwo, że coś się w nim popsuje.

Odwiedź autoserwis już dziś - sprawdź czy konieczne będzie nabijanie klimatyzacji

serwis
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesnymi samochodami interesuje się spora część panów. Czasem panie mają już dosyć gadania o tym jak wiele koni mechanicznych ma konkretny samochód, jakie jest jego spalanie , a także jakimi cechami szczególnymi się szczyci. Niemniej jednak każda kobieta cieszy się, że to współmałżonek odwiedza systematycznie punkt technicznej obsługi pojazdów.

Szukasz pomysłu na letnie popołudnie? Pojedź na wycieczkę na rowerze, a z pewnością nie będziesz czuć nudy!

aktywny wypoczynek
Autor: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Źródło: http://www.flickr.com
Wiosenne oraz letnie dni są z reguły długie i niezmiernie przyjemne. Większość z nas lubi je spędzać poza domem, aktywnie. Dzięki temu możemy naładować baterie na kolejne, mniej przyjemne pory roku, odprężyć się, zagwarantować naszemu organizmowi witaminy D.

Samochód – czy jego zakup w Twojej sytuacji to na pewno dobry pomysł? Jak podjąć odpowiednią decyzję? Parę porad

nowe auto dla rodziny
Autor: AUDI AG
Źródło: http://www.flickr.com
Masz samochód? Używasz go na co dzień? W związku z tym jesteś świadomy, z jak wieloma wydatkami wiąże się jego utrzymanie. Błąd popełnia ten, kto myśli, że koszty posiadania auta to jedynie jego zakup oraz potem ewentualne branie paliwa.

Co oferuje nam wypożyczalnia samochodów Rzeszów?

wynajem aut
Autor: Paulo Henrique Rodrigues
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawą propozycję zaprezentuje nam wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Od czasu do czasu jest tak, że musimy jechać gdzieś wozem, ale nie mamy własnego, albo będzie on nazbyt mały na taką drogę.

Napraw samemu swój pojazd i ciesz się bezpieczną jazdą- proste naprawy w swoim garażu

naprawa silnika
Autor: LiteWriting aka Loreen72
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada swój samochód doskonale wie, że czasami wymagana jest wymiana elementów na nowe. W wyniku użytkowania auta, elementy ulegają zniszczeniu, korozji i nie powinny być dłużej stosowane w samochodzie. Niezbędna jest w takich przypadkach wymiana czy też oczyszczenie zabrudzonych części.

O czym musimy pamiętać wyjeżdżając w podróż? Co zrobić, aby zagwarantować bezpieczeństwo sobie i pasażerom?

jazda autem
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Aby posiadać sprawny pojazd należy o niego odpowiedni zadbać. Systematyczne wizyty w profesjonalnym serwisie pomagają utrzymać auto w bardzo dobrym stanie.Wypada mieć świadomość, które części wymagają w pojeździe szczególnej troski, by nie dopuścić do poważnych awarii a nawet kolizji. Szczególnie istotnymi częściami są w pojazdach zbiorniki paliwa, zbiorniki na olej napędowy i RSM.

Co musimy kupić, decydując się na starsze auto?

Autor: Richard Hsu
Często, wbrew przewidywaniom nabywcy używanego samochodu, kupno tego wehikułu to dopiero zalążek wydatków z nim związanych.

Często wymieniane części do samochodów popularnych marek

części samochodowe
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Auta, analogicznie jak wszelkie pozostałe urządzenia, niekiedy ulegają awariom. Stosunkowo często także wymagają istotnych kontroli i przeglądów. Kontrole przeprowadzane są po to, by samochód był w jak najlepszym stanie. To z kolei decyduje o bezpieczeństwie jego pasażerów. Jak wiadomo, bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze, z tego powodu nie należy bagatelizować niepokojących sygnałów, mogących świadczyć o uszkodzeniu czy zużyciu jakiejś części.
Syndicate content