przegląd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Auto w ruchu dopiero po przeglądzie

opony
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Regularne przeglądy auta to podstawa, jeśli chcemy, aby poruszać się bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia, ani dla nas samych, ani dla innych kierowców. Rzecz jasna, prawnie jest to również uregulowane i musimy wykonywać przeglądy minimum raz do roku, jednak w praktyce należy je wykonywać zdecydowanie częściej, jeśli tylko zauważymy nieprawidłowe funkcjonowanie jakiegoś układu.

Serwis aut marek francuskich musi okazać się całościowy

peugeot
Autor: Automobile Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Pojazdy mają prawo się niszczyć

Im więcej jeździmy naszym wozem, im więcej masywnych rzeczy w nim wozimy, tym znaczniejsze jest niebezpieczeństwo, że coś się w nim zepsuje.

Odwiedź autoserwis już dziś - sprawdź czy konieczne będzie nabijanie klimatyzacji

serwis
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesnymi samochodami interesuje się spora część panów. Czasem panie mają już dosyć gadania o tym jak wiele koni mechanicznych ma konkretny samochód, jakie jest jego spalanie , a także jakimi cechami szczególnymi się szczyci. Niemniej jednak każda kobieta cieszy się, że to współmałżonek odwiedza systematycznie punkt technicznej obsługi pojazdów.

Szukasz pomysłu na letnie popołudnie? Pojedź na wycieczkę na rowerze, a z pewnością nie będziesz czuć nudy!

aktywny wypoczynek
Autor: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Źródło: http://www.flickr.com
Wiosenne oraz letnie dni są zazwyczaj długie i niebywale przyjemne. Sporo ludzi lubi je spędzać poza domem, aktywnie. Dzięki temu możemy naładować baterie na następne, mniej miłe pory roku, odstresować się, dostarczyć naszemu organizmowi wit. D.

Samochód – czy jego zakup w Twojej sytuacji to na pewno dobry pomysł? Jak podjąć odpowiednią decyzję? Parę porad

nowe auto dla rodziny
Autor: AUDI AG
Źródło: http://www.flickr.com
Masz samochód? Używasz go każdego dnia? W takim razie masz świadomość, z jak wieloma wydatkami wiąże się jego utrzymanie. W błędzie jest ten, kto uważa, iż koszty posiadania auta to wyłącznie jego zakup oraz potem ewentualne tankowanie.

Co oferuje nam wypożyczalnia samochodów Rzeszów?

wynajem aut
Autor: Paulo Henrique Rodrigues
Źródło: http://www.flickr.com
Co może nam zaoferować wypożyczalnia samochodów Rzeszów?

Od czasu do czasu okazuje się być tak, że chcemy jechać gdzieś pojazdem, lecz nie mamy swojego, albo okazuje się być on zbyt ciasny na taką drogę.

Napraw samemu swój pojazd i ciesz się bezpieczną jazdą- proste naprawy w swoim garażu

naprawa silnika
Autor: LiteWriting aka Loreen72
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto ma swój samochód dobrze wie, że czasem konieczna jest wymiana części na nowe. W wyniku użytkowania pojazdu, części ulegają zniszczeniu, korozji i nie powinny być dłużej stosowane w samochodzie. Niezbędna jest w takich przypadkach wymiana tudzież oczyszczenie zabrudzonych części.

O czym musimy pamiętać wyjeżdżając w podróż? Co zrobić, aby zagwarantować bezpieczeństwo sobie i pasażerom?

jazda autem
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Aby posiadać sprawny pojazd należy o niego dokładnie zadbać. Regularne wizyty w profesjonalnym serwisie pozwalają utrzymać auto w nienagannym stanie.Wypada zdawać sobie sprawę, które części wymagają w pojeździe szczególnej troski, aby nie dopuścić do poważnych awarii oraz wypadków. Szczególnie ważnymi częściami są w samochodach zbiorniki paliwa, zbiorniki na olej napędowy i RSM.

Co musimy kupić, decydując się na starsze auto?

Autor: Richard Hsu
Wielokrotnie, na przekór przewidywaniom nabywcy używanego auta, zakupienie tego pojazdu to dopiero zarzewie kosztów z nim związanych.

Często wymieniane części do samochodów popularnych marek

części samochodowe
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Auta, analogicznie jak wszelkie pozostałe urządzenia, niekiedy ulegają awariom. Stosunkowo często także wymagają istotnych kontroli i przeglądów. Kontrole przeprowadzane są po to, by samochód był w jak najlepszym stanie. To z kolei decyduje o bezpieczeństwie jego pasażerów. Jak wiadomo, bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze, z tego powodu nie należy bagatelizować niepokojących sygnałów, mogących świadczyć o uszkodzeniu czy zużyciu jakiejś części.
Syndicate content