wędrówka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Turystyczny sprzęt i akcesoria niezbędne podczas podróży

góry -wędrówka
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się podróż, dobrze jest uprzednio sprawdzić czy mamy niezbędny sprzęt. Posiadanie odpowiednich akcesoriów oszczędzi nam nerwów i będziemy mogli cieszyć się cudownymi krajobrazami i spędzaniem czasu na łonie natury.

Konieczne wyposażenie podróżnika na letnie wyprawy

turysta
Autor: Rodrigo Gómez Sanz
Źródło: http://www.flickr.com
Na każdą włóczęgę należy wyekwipować się właściwie do pory roku, trudności trasy jak też jej całkowitej długości. W lecie, w czasie dobrej pogody, konieczne jest obuwie z protektorem (np. sandały Crocs) jak też wiatrówka.

Należy mieć przy sobie świetny nóż

Zestaw noży kuchennych
Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli uwielbiamy biwaki, albo długie wędrówki po puszczach, gdzie jesteśmy zdani praktycznie wyłącznie na siebie, to z pewnością powinniśmy zatroszczyć się o dobre przygotowanie. Dlatego właśnie nabywamy namiot, menażkę, właściwie mocny plecak, lecz również nierzadko szukamy właściwego noża, który zezwoli nam nie tylko ukroić chleb, ale także i ostrugać kij potrzebny na ognisko, czy w razie konieczności będzie stanowił wspaniałą obronę przed atakującymi nas zwierzętami.
Syndicate content