finanse

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co możemy zrobić, kiedy nasze auto jest już bardzo wiekowe i nie nadaje się do jazdy, ani nawet do sprzedaży?

złom
Autor: Koziro Hasegawa
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre z pojazdów obecne na polskich ulicach to po prostu rzęchy, jakie nie nadają się już do jazdy. Muszą więc wylądować na złomowisku. Może i jeżdżą, ale są w tak nieodpowiednim stanie technicznym, iż tworzą nawet zagrożenie dla kierowcy, oraz pozostałych uczestników ruchu ulicznego. Właściciel takiego samochodu nie ma co jednak liczyć na to, że uda mu się dość korzystnie sprzedać takie auto, co więc może zrobić?

Złomowanie aut gwarantuje korzyści. Sprawdź dlaczego i tobie opłaci się kasacja auta

złomowisko
Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednia eksploatacja auta, w trakcie jazdy to podstawa, jeśli chcemy, aby auto służyło nam przez wiele lat. Jednak samochód, podobnie jak i inne rzeczy, wcześniej czy później i tak zepsuje się na tyle, że nie da się go już naprawić. Wtedy nie zostanie nam nic innego jak auto złom Legnica. Jakie wiążą się z tym korzyści?

Czasem konieczny jest leasing - co powinieneś na ten temat wiedzieć?

samchód marki Chevrolet
Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że nie za każdym razem nas na wszystko stać. Wiadomo, że są ludzie, którzy wybierają wizytę w banku po pożyczkę, ale nie za każdym razem jest to najsensowniejsze rozwiązanie. Trzeba czasem rozejrzeć się za innymi rozwiązaniami.

Biznes samochodowy - czy jest dochodowy, czy da się z tego zarobić?

samochód
Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach auta są sprawą normalną. Zasadniczo każdy dom ma przynajmniej jeden samochód, a nawet kupowanie dwóch niespecjalnie kogoś szokuje. Dzisiaj pojazd jest praktycznie nieodzowny, gdyż dzięki niemu ludzie mogą szybko i wygodnie się przemieszczać oraz podróżować. Jednak poza tym, iż własny pojazd to wspaniałe udogodnienie funkcjonowania, to jest to też coś, co często się psuje, które słono kosztują.

Kupujemy ten rower, który jest sprawny i niedrogi

rower
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Rower coraz częściej jest droższy, niźli samochód! Wiadoma kwestia: choć na parkingach w Polsce dostrzec idzie dużo świetnych wozów, to jednakże znaczna część zmotoryzowanej części społeczeństwa porusza się najzwyczajniej jakimiś starociami. Jeśli jeździ się zgodnie z zasadami, to w sumie dużego niebezpieczeństwa raczej nie ma. Choć wiadoma kwestia, że przestarzałe auta, którym bardzo daleko do bycia sprawnymi są mimo wszystko niemałym zagrożeniem. Zarówno mowa o zdrowiu, lecz także nie zapomnijmy, iż w przestarzałym aucie łatwo o śmierć. Dobrze, ale przecież mieliśmy w owym artykule opisać pokrótce takie rowery, które są ciekawe. A może wyśmienite są rowery/burghardt? Spory koszt trzeba ponieść, ale bez wątpienia warto.

W jaki sposób zakupić solidny rower?

rower
Autor: Medano
Źródło: Medano
W sumie każdemu trzeba polecić jazdę na rowerze - no co jak co, ale niemalże we wszystkich przypadkach jest tak, że jeśli ktoś no przynajmniej jeden raz w czasie tygodnia wsiądzie na własny rower, będzie o wiele fajniej mógł się poczuć. Wiadoma sprawa: no nie zawsze w ogóle mamy dobry rower. Byłoby świetnie gdybyśmy zatem jak najszybciej kupili samym sobie jakiś rower. A może kultowe rowery romet, które tak naprawdę pod wieloma względami sprawiają, że Romet to obecnie szanowana marka, która w dobitny sposób pokazuje, iż no co jak co, lecz Polacy umieją produkować doskonałe rowery.
Syndicate content