jeziora

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego warto jechać na kajaki

jeziora
Może w Polsce nie posiadamy śródziemnomorskiego klimatu, ciepłego morza czy najlepszych stoków narciarskich, ale za to mamy cudowne rzeki! Jeżeli więc cenimy aktywny wypoczynek, pragniemy odpocząć, oderwać myśli od codziennych spraw, poczuć się wolnym i naładować akumulatory – wybierzmy urlop w kajaku.

Pragniesz przeżyć ekscytujące oraz oryginalne wakacje? Jedź na piękne oraz malownicze Kaszuby

Kaszuby
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym kraju nie brak ładnych regionów, zapewniających wypoczywającym spokój, ciszę, malownicze widoki, jak także mnogie atrakcje turystyczne. Właśnie takim rejonem okazują się Kaszuby, zlokalizowane w północnej Polsce i sięgające swymi terenami aż do Bałtyku. Kaszuby są miejscem dosyć znamiennym, a równocześnie bardzo zróżnicowanym. Przez to każdy urlopowicz znajdzie tu coś dla siebie.

Wakacje Mazury nie tylko dla fanów łódek

mazurskie jezioro
Autor: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/
Każdy odnajdzie coś ciekawego wpisując nocegi Giżycko. Wybierając się na wakacje, staramy się poszukać takich rejonów, które cieszą się świetną oceną, posiadają nam sporo do zaproponowania, a jeszcze dają nam ewentualność zobaczenia okolicznych miejscowości.

Doskonały wypoczynek nad morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Autor: O.Horbacz Photo
Źródło: http://www.flickr.com
Mielno to popularna miejscowość turystyczna mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Razem z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, idealnie przystosowany by przyjąć urlopowiczów planujących wypoczynek 2014 nad morzem!
Syndicate content