jeziora

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego warto jechać na kajaki

jeziora
Może w Polsce nie mamy upalnego lata, ciepłego morza czy nowoczesnych stoków narciarskich, jednak za to mamy cudowne rzeki! Dlatego jeżeli lubimy aktywny wypoczynek, pragniemy odpocząć, oderwać myśli od codziennych problemów, poczuć się wolnym i jednocześnie odreagować stres – postawmy na urlop w kajaku.

Pragniesz przeżyć ekscytujące oraz oryginalne wakacje? Jedź na piękne oraz malownicze Kaszuby

Kaszuby
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym kraju nie brak ładnych regionów, zapewniających wypoczywającym spokój, ciszę, malownicze widoki, jak także mnogie atrakcje turystyczne. Właśnie takim rejonem okazują się Kaszuby, zlokalizowane w północnej Polsce i sięgające swymi terenami aż do Bałtyku. Kaszuby są miejscem dosyć znamiennym, a równocześnie bardzo zróżnicowanym. Przez to każdy urlopowicz znajdzie tu coś dla siebie.

Wakacje Mazury nie tylko dla fanów łódek

mazurskie jezioro
Autor: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/
Nocegi Giżycko pokazują duże zaciekawienie tamtejszymi rejonami. Udając się na wczasy, staramy się szukać takich rejonów, które cieszą się świetną oceną, posiadają nam dużo do zaoferowania, a jeszcze podarują nam ewentualność zwiedzenia okolicznych miejscowości.

Doskonały wypoczynek nad morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Autor: O.Horbacz Photo
Źródło: http://www.flickr.com
Mielno to popularna miejscowość wypoczynkowa znajdująca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Razem z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, bardzo dobrze przystosowany by przyjąć urlopowiczów planujących wczasy 2014 nad morzem Bałtyckim!
Syndicate content