nadwozie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pokrowiec na fotel do auta zapobiega jego niszczeniu!

wnętrze samochodu
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Które akcesoria samochodowe warto mieć?

Gdy jesteśmy właścicielami wozu, to bez wątpienia wiemy o różnych akcesoriach, które okazują się być nam oferowane przez sklepy z elementami samochodowymi. Niektóre mają poprawić estetykę naszego wozu, inne powinny służyć jego ochronie, a jeszcze inne mają powodować, by nam podróżowało się przyjemniej. Spoglądając na tą szeroką propozycję, warto się zastanowić, które z tych propozycji mogą nam się przydać i w co należy inwestować.

W jaki sposób możemy uchronić lakier naszego samochodu? Jaki sposób wydaje się najlepszy?

samochód
Autor: Yomar Lopez
Źródło: http://www.flickr.com
Jak można ochronić lakier naszego samochodu bez konieczności rozbierania go na części? Najłatwiejszy sposób to oklejenie go folią ochronną bezbarwną albo kolorową. Czy taka metamorfoza jest opłacalna?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad kupnem Fiata Seicento? Co sądzić o tym samochodzie, czy warto go nabyć?

Fiat Punto
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Twierdzi się, iż Fiat 126p prawdziwie zmotoryzował Polskę. Nawet jeżeli jest w tym określeniu przesada, to powinniśmy przyznać, że ten model auta ma znaczny wpływ na nasz rodzimy rynek. Dowodem dość tani i ogólnodostępny Cinquecento, który po niedługim czasie doczekał się i swojego lepszego następcy. Zdecydowanie trzeba potwierdzić, iż to właśnie Seicento jest następcą roli takiego samochodu, jakim w dawnych czasach był znany wszystkim “maluszek”.

Pożądane, sportowe auta? Któż o takich nie myśli? Kto może sobie na takie typy aut pozwolić i jak się o nie troszczyć?

samochód
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje ogromny asortyment w wozach, ponieważ każdy z nich ma co innego w swoich zaletach. Pomiędzy owymi wszystkimi wozami zdołamy na pewno wyróżnić sportowe wozy. Nie są one tylko użytkowane do różnorodnego typu rajdów, które zdołamy oglądać w telewizorze.

Jakie autukosmetyki są dobre dla naszych aut?

samochód
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy jest czarny, biały, czy czerwony, lakier auta to atrybut pojazdu i jego właściciela. Niestety komunalne warunki nie sprzyjają karoserii. Słońce, deszcz, piasek a również działanie ptaków działają, że lakier wozu eksponowany jest na dużo trudnych doświadczeń. Opady śniegu i lód radują pewnie wielbicieli białego szaleństwa, jednakże posiadaczy aut być może już nie bardzo.
Syndicate content