nadwozie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pokrowiec na fotel do auta zapobiega jego niszczeniu!

wnętrze samochodu
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zastanawialiśmy się które akcesoria samochodowe chcemy mieć?

Kiedy jesteśmy właścicielami samochodu, to bez wątpienia mamy pojęcie o różnych dodatkach, które okazują się być nam oferowane przez markety z częściami samochodowymi. Niektóre powinny poprawić estetykę naszego pojazdu, inne mają służyć jego ochronie, a jeszcze inne powinny spowodować, aby nam podróżowało się przyjemniej. Patrząc na tą szeroką propozycję, trzeba się namyślić, które z tych propozycji mają szansę nam się przydać oraz w co należy inwestować.

W jaki sposób możemy uchronić lakier naszego samochodu? Jaki sposób wydaje się najlepszy?

samochód
Autor: Yomar Lopez
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób możemy ochronić lakier naszego auta bez potrzeby rozkładania go na części? Łatwy sposób to oklejenie go folią ochronną przezroczystą lub kolorową. Czy tego typu metamorfoza jest opłacalna?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad kupnem Fiata Seicento? Co sądzić o tym samochodzie, czy warto go nabyć?

Fiat Punto
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, iż Fiat 126p faktycznie zmotoryzował Polskę. Nawet jak jest w tym określeniu przesada, to trzeba przyznać, iż ten model auta ma wielkie wpływ na nasz rodzimy rynek. Dowodem dość tani i ogólnodostępny Cinquecento, który po pewnym czasie doczekał się i swojego lepszego następcy. Na pewno powinniśmy potwierdzić, że to tak naprawdę Seicento jest odtwórcą roli takiego samochodu, jakim dawniej był popularny “maluszek”.

Pożądane, sportowe auta? Któż o takich nie myśli? Kto może sobie na takie typy aut pozwolić i jak się o nie troszczyć?

samochód
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje ogromny dobór w wozach, gdyż każdy z nich posiada co innego w swoich mocnych stronach. Pomiędzy owymi wszystkimi wozami możemy na pewno wyróżnić sportowe czterokołowce. Nie są one tylko użytkowane do przeróżnego rodzaju rajdów, które można oglądać w telewizji.

Jakie autukosmetyki są dobre dla naszych aut?

samochód
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy jest czarny, biały, czy czerwony, lakier auta to atrybut pojazdu i jego właściciela. Niestety komunalne warunki nie sprzyjają karoserii. Słońce, deszcz, piasek a również działanie ptaków działają, że lakier wozu eksponowany jest na dużo trudnych doświadczeń. Opady śniegu i lód radują pewnie wielbicieli białego szaleństwa, jednakże posiadaczy aut być może już nie bardzo.
Syndicate content