ubranie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które buty będą modne najbliższej wiosny?

damskie jasne buty
Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się do nas jedna z najprzyjemniejszych pór w trakcie całego roku. Wiosna jest startem ciepłych miesięcy, gdy to w końcu po długotrwałym czasie przywdziewania kurtek możemy ubierać się cienko i zwiewnie. Rzecz jasna taka poprawność nie dotyczy jej początkowych miesięcy, jednakże z biegiem czasu sytuacja na pewno się polepszy.

Góry w zimie: jak się uzbroić na zimowy wyjazd

wędrówki górskie
Autor: Jørn Eriksson
Źródło: http://www.flickr.com
Zimą spacer w górach nie przynależy do łatwych. Pokrywa śnieżna, ziąb, wiatr, zasypane marszruty, zawężona widoczność i ryzyko lawinowe budzą lęk u niejednego amatora trekkingu. By czuć się pewnie mimo trudnych warunków w górach w zimie, do podróży trzeba się odpowiednio przyszykować. W czasie planowania górskiej ekskursji najważniejsze jest zachowanie zdrowego rozsądku. A co oprócz tego? Na pewno niejednego niebezpieczeństwa pomogą nam uniknąć: znakomicie dopasowane ubranie, profesjonalny osprzęt jak też wiedza w temacie aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Na łów, na łowy, do zielonej dąbrowy

polowanie
Autor: Susan Drury
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce przybywa myśliwych. Do kół łowieckich zapisuje się coraz więcej niewiast, tzw. Dian, duchownych a wiek posiadaczy sztucerów, dubeltówek i kniejówek określa szeroka rozpiętość. 115 tysięcy myśliwych w polskich kniejach to już pokaźna armia. Armia, która stale się rozrasta, z racji iż obecnie panuje moda na łowiectwo.

Jak wybrać odpowiednią odzież na motocykl?

Decydując się na kupno motocykla, od początku trzeba uwzględnić w ogólnych kosztach zakup potrzebnych akcesoriów. Jednym z najważniejszych akcesoriów, bez których poprawna jazda na motocyklu nie może się odbyć, jest odpowiednia odzież. Elementy odzieży, takie jak na przykład rękawice na motor posiadają szczególną funkcje.
Syndicate content