ubranie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które buty będą modne najbliższej wiosny?

damskie jasne buty
Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się do nas jedna z najprzyjemniejszych pór w trakcie całego roku. Wiosna jest startem ciepłych miesięcy, gdy to w końcu po długotrwałym czasie przywdziewania kurtek możemy ubierać się cienko i zwiewnie. Rzecz jasna taka poprawność nie dotyczy jej początkowych miesięcy, jednakże z biegiem czasu sytuacja na pewno się polepszy.

Góry w zimie: jak się uzbroić na zimowy wyjazd

wędrówki górskie
Autor: Jørn Eriksson
Źródło: http://www.flickr.com
Zimą spacer w górach może być pełen przygód. Opady śniegu, chłód, wiatr, zasypane drogi, zawężona widoczność jak też zagrożenie lawinowe budzą strach u niejednego amatora trekkingu. Żeby czuć się bezpiecznie pomimo niełatwych warunków w górach w zimie, do wyjazdu należy się stosownie przyszykować. W trakcie planowania górskiej wycieczki najistotniejsze będzie zachowanie zdrowego rozsądku. Ale co oprócz tego? Z pewnością niejednego zagrożenia pomogą nam ustrzec się: znakomicie dopasowane odzienie, profesjonalny sprzęt oraz wiedza w temacie panujących warunków atmosferycznych.

Na łów, na łowy, do zielonej dąbrowy

polowanie
Autor: Susan Drury
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce przybywa myśliwych. Do kół łowieckich zapisuje się coraz więcej kobiet, duchownych a wiek właścicieli sztucerów, dubeltówek i kniejówek określa szeroka rozpiętość. 115 tysięcy myśliwych w kraju to już liczna armia. Rośnie w siłę, gdyż trwa moda na łowiectwo.

Jak wybrać odpowiednią odzież na motocykl?

Decydując się na zakup motoru, od razu należy wliczyć w ogólne koszta kupno dodatkowych przedmiotów. Jednym z najbardziej istotnych akcesoriów, bez których poprawna jazda na motocyklu nie może mieć miejsca, jest odpowiedni ubiór. Elementy ubioru, takie jak na przykład rękawice na motor spełniają szczególną rolę.
Syndicate content