usterki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy zdajesz sobie sprawę jakie mamy opony i jakie warto wybrać? Wybór odpowiedniej opony nie jest wcale taki prosty

opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl
Wybór opon wydaje się dość łatwy. Są więc opony zimowe oraz letnie, są również opony całoroczne. Niby niezbyt wielki podział, nie za bardzo zawiły, a jednak jak przychodzi do zakupu to pojawia się kłopot.

Serwis klimatyzacji: Jak dużo kosztuje a także jak wygląda lustracja klimatyzacji

element klimatyzatora
Autor: Joanne
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzacja w wozach przestała już być stylowym bonusem. Co chwila więcej maszyn ma ten dodatek seryjnie instalowany, za pomocą czego możemy w skwarne dni rozkoszować się rześkim podmuchem chłodnego powietrza, tłoczonego przez dysze nawiewowe do wnętrza pojazdu. O klimatyzację powinno jednak troszczyć się, aby sprawnie działała z przyjściem cieplejszych dni.

Powody dla których warto korzystać z autoryzowanych serwisów Fiat

refrektor samochodowy
Autor: Eric Kilby
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy posiadaczami samochodu marki Fiat, niekiedy czeka nas podjęcie pewnej decyzji: czy powinniśmy korzystać z usług autoryzowanych serwisów? Zastanówmy się zatem, czy usługi innych warsztatów dają wszystkie poniższe korzyści.

Jak przygotować auto na wiosnę?

mechanik samochodowy
Coraz częściej ukazujące się zza chmur promienie słoneczne, plusowe temperatury na zewnątrz – wiosna nadchodzi. Opony zimowe dobrze spisują się w białej aurze, jednak w cieplejszych miesiącach bardziej mogą uprzykrzyć życie kierowcy niż zapewnić mu pewność podczas jazdy. Poza tym opony zimowe szybciej się zużywają gdyż większe są opory tłoczenia. Czas więc zacząć myśleć o ich zmianie.

Naprawa i renowacja aut – na co powinno się zwrócić uwagę nim pójdziesz do serwisu?

wypadek samochodowy
Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Niepokoi Cię osobliwe trzaskanie pod maską samochodu? A może hamulce nie działają tak jak powinny? Zastanawiasz się, czemu Twój wóz funkcjonuje zdecydowanie inaczej niż kilka dni temu? Jeżeli tak to bezsprzecznie nadszedł czas na pójście do mechanika.
Syndicate content