usterki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy zdajesz sobie sprawę jakie mamy opony i jakie warto wybrać? Wybór odpowiedniej opony nie jest wcale taki prosty

opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl
Wybór opon wydaje się dosyć łatwy. Są więc opony zimowe i letnie, są też opony całoroczne. Niby mały podział, niezbyt skomplikowany, a jednakowoż jak dochodzi do zakupu to jest problem.

Serwis klimatyzacji: Jak dużo kosztuje a także jak wygląda lustracja klimatyzacji

element klimatyzatora
Autor: Joanne
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzacja w wozach przestała już być stylowym bonusem. Co chwila więcej maszyn ma ten dodatek seryjnie instalowany, za pomocą czego możemy w skwarne dni rozkoszować się rześkim podmuchem chłodnego powietrza, tłoczonego przez dysze nawiewowe do wnętrza pojazdu. O klimatyzację powinno jednak troszczyć się, aby sprawnie działała z przyjściem cieplejszych dni.

Powody dla których warto korzystać z autoryzowanych serwisów Fiat

refrektor samochodowy
Autor: Eric Kilby
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy użytkownikami samochodu marki Fiat, co pewien czas stajemy przed trudną decyzją: czy powinniśmy korzystać z usług autoryzowanych serwisów? Sprawdźmy zatem, czy usługi popularnych warsztatów oferują wszystkie podane dalej korzyści.

Jak przygotować auto na wiosnę?

mechanik samochodowy
Coraz śmielej wyłaniające się zza chmur promienie słoneczne, dodatnie temperatury za oknami – wiosna tuż, tuż. Opony zimowe idealnie sprawują się zimą, jednak w innych warunkach bardziej mogą uprzykrzyć życie kierowcy niż zapewnić mu pewność podczas jazdy. Dodatkowo opony zimowe łatwiej się zużywają gdyż większe są opory tłoczenia. Pora więc zacząć myśleć o ich zmianie.

Naprawa i renowacja aut – na co powinno się zwrócić uwagę nim pójdziesz do serwisu?

wypadek samochodowy
Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Niepokoi Cię dziwaczne pukanie pod maską wozu? A może hamulce nie działają tak jak powinny? Zastanawiasz się, czemu Twój wóz działa zdecydowanie inaczej niż kilka dni temu? Jeśli tak to niewątpliwie nadszedł czas na odwiedzenie mechanika.
Syndicate content