temperatura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czemu czujniki są tak ważne w każdym samochodzie, jaki mają wpływ? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Czujnik tenometryczny
Źródło: wagi-elektroniczne.pl
W każdym aucie znajdziemy bardzo dużo różnych czujników. Można wymienić takie rodzaje, jak czujnik temperatury powietrza i ciśnienia w kolektorze ssącym, ale także czujniki położenia czy przepływomierz. Każdy z nich ma wpływ na pracę silnika. W dzisiejszych konstrukcjach od ich wskazań zależy bardzo wiele, to czy dobrze przebiega praca.

Wybór odpowiednich opon dla naszego pojazdu- polecane marki i zależność rodzaju opon od preferowanego stylu jazdy oraz warunków drogowych

opona
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca choć raz spotkał się z trudnym zadaniem- wybieraniem opon. Na rynku dostępne jest wiele modeli tudzież firm, które produkują opony o różnych parametrach wytrzymałościowych. Czasami ciężko określić, które będą najlepsze dla naszego pojazdu.

Bangkok last minute, Dubaj najlepsze oferty

Bangkok
Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Jesienne zimne dni zachęcają do wyjazdów w ciepłe regiony chociażby na kilka dni. To świetny wybieg na doładowanie akumulatorów na zimowe miesiące. Taką możliwość zapewniają propozycje Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z bardzo ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha przypada na okres od listopada do lutego. Wówczas sporadycznie spada deszcz, a temperatury są dość wysokie, to perfekcyjny okres do zwiedzania kraju.

W różnych urządzeniach potrzebne okazuje się być chłodziwo

Chłodziwo
Niektóre urządzenia się przegrzewają
Jeżeli jakaś maszyna pracuje już długi czas, a do tego jeszcze dochodzi znaczna temperatura będąca na zewnątrz, to ma szansę się okazać, że dojdzie do przegrzania się jej systemu. Wtenczas ma szansę się okazać, że pojawi się zwarcie, będą wyrzucone w powietrze korki, pójdzie para ze zbiorników w których odnajduje się chociażby minimalna liczba wody.

Napełnianie klimatyzacji, czyszczenie klimatyzacji

Warsztat samochodowy
Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś w samochodach mamy klimatyzację. Kiedyś trzeba było otwierać wszystkie okna a i tak czuło się w samochodzie jak w puszce zwłaszcza latem. Tak, więc w dzisiejszych czasach korzysta się z luksusu, jakim jest wspomniana klimatyzacja. Powinniśmy jednak mieć na uwadze to, że klimatyzacja to pewnego rodzaju system, który należy uzupełniać.

Przyciemnianie szyb samochodowych - minusy, plusy i ważne przepisy w kwestii przyciemniania szyb samochodowych

zaparkowane Porsche
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie przyciemnianie szyb samochodowych staje się coraz bardziej modne. Osoby, których intryguje motoryzacja z pewnością wiedzą co nieco na temat przyciemniania szyb samochodowych. Przyciemnianie szyb samochodowych ma zarówno swoje wady jak również zalety. Wśród wartości niewątpliwie można wymienić to, iż wóz z przyciemnionymi szybami prezentuje się faktycznie kreacyjnie, gustownie i elegancko.
Syndicate content