temperatura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czemu czujniki są tak ważne w każdym samochodzie, jaki mają wpływ? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Czujnik tenometryczny
Źródło: wagi-elektroniczne.pl
W każdym aucie znajdziemy bardzo dużo różnych czujników. Można wymienić takie rodzaje, jak czujnik temperatury powietrza i ciśnienia w kolektorze ssącym, ale także czujniki położenia czy przepływomierz. Każdy z nich ma wpływ na pracę silnika. W dzisiejszych konstrukcjach od ich wskazań zależy bardzo wiele, to czy dobrze przebiega praca.

Wybór odpowiednich opon dla naszego pojazdu- polecane marki i zależność rodzaju opon od preferowanego stylu jazdy oraz warunków drogowych

opona
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca choć raz spotkał się z trudnym zadaniem- wybieraniem opon. Na rynku dostępne jest wiele modeli tudzież firm, które produkują opony o różnych parametrach wytrzymałościowych. Czasami ciężko określić, które będą najlepsze dla naszego pojazdu.

Bangkok last minute, Dubaj najlepsze oferty

Bangkok
Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Jesienne zimne dni zachęcają do podróży w gorące rejony choćby na kilka dni. To idealny sposób na doładowanie akumulatorów na zimowe miesiące. Taką okazję przynoszą oferty Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z bardzo ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha wypada na czas od listopada do lutego. W tamtym czasie najrzadziej spada deszcz, a temperatury są dość duże, to optymalny okres do zwiedzania kraju.

W różnych urządzeniach potrzebne okazuje się być chłodziwo

Chłodziwo
Od czasu do czasu przychodzi do przegrzania się systemów
Jeśli jakaś maszyna działa już długi czas, a do tego jeszcze przychodzi wysoka temperatura panująca na zewnątrz, to ma szansę się okazać, że dojdzie do przegrzania się jej systemu. Wtedy ma szansę się okazać, że pojawi się zwarcie, będą wypchnięte w powietrze korki, pojawi się para ze zbiorników w których mieści się chociażby minimalna ilość wody.

Napełnianie klimatyzacji, czyszczenie klimatyzacji

Warsztat samochodowy
Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz w samochodach jest klimatyzacja. Kiedyś trzeba było otwierać wszystkie okna a i tak czuliśmy się w samochodzie jak w puszce zwłaszcza latem. Dlatego obecnie korzystamy jak tylko się da z dobrobytu, jakim jest wspomniana klimatyzacja. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że klimatyzacja to pewnego pewnego typu system, który należy uzupełniać.

Przyciemnianie szyb samochodowych - minusy, plusy i ważne przepisy w kwestii przyciemniania szyb samochodowych

zaparkowane Porsche
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj przyciemnianie szyb samochodowych staje się coraz bardziej modne. Osoby, jakich interesuje motoryzacja naturalnie wiedzą co nieco na temat przyciemniania szyb samochodowych. Przyciemnianie szyb samochodowych ma zarówno swoje wady jak również zalety. Wśród wartości bez wątpliwości można wymienić to, że auto z przyciemnionymi szybami prezentuje się faktycznie wymyślnie, gustownie i elegancko.
Syndicate content