przyroda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Maty turystyczne Easy Camp - wybieraj akcesoria najwyższej klasy!

mata
Autor: Meteor
Źródło: Sport-Shop.pl
Współczesność i urbanizacja spowodowały,iż wielu z nas uznaje osiągnięcia i wytworzone przez człowieka narzędzia za kwestie naturalne, które są niejako rzeczą naturalną, skoro obcujemy z nimi od odkąd sięgamy pamięcią. Łatwy dostęp do czystej wody jest czymś tak powszechnym, że został postrzegany za jedno z podstawowych praw człowieka, które przysługuje każdemu obywatelowi świata.

Dlaczego warto jechać na kajaki

jeziora
Może w Polsce nie posiadamy śródziemnomorskiego klimatu, ciepłego morza czy najlepszych stoków narciarskich, ale za to mamy cudowne rzeki! Jeżeli więc cenimy aktywny wypoczynek, pragniemy odpocząć, oderwać myśli od codziennych spraw, poczuć się wolnym i naładować akumulatory – wybierzmy urlop w kajaku.

Bieszczady wabią wczasowiczów górzystymi terenami, energicznym odpoczynkiem czy też pięknymi i wspaniałymi widokami

bieszczady
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Bieszczady to jeden z olśniewających zakątków nie tylko Kraju lecz i Europy. Zatem jeżeli potrzebujemy dobrze odpocząć wystarczy wybrać się w urokliwe Bieszczady oraz tam zamieszkać w prześlicznym domku wczasowym.

Doskonały wypoczynek nad morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Autor: O.Horbacz Photo
Źródło: http://www.flickr.com
Mielno to popularna miejscowość turystyczna mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Razem z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, idealnie przystosowany by przyjąć urlopowiczów planujących wypoczynek 2014 nad morzem!
Syndicate content