pensjonaty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju atrakcje mają do wyboru turyści chcący spędzić urlop na terenie naszego kraju

bukowina tatrzańska
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Polska ma ten ogromny plus, że zaoferować może turystom bardzo różnorodne miejsca, w których będą mogli wypocząć. Całe południe kraju to wspaniałe, w wielu miejscach dzikie i niedostępne góry, w których można aktywnie spędzać czas w zasadzie o każdej porze roku.

Z jakiego powodu w polskie góry jedziemy nie tylko zimową porą, ale także w trakcie letnich miesięcy

wędrówki górskie
Autor: Jennifer C.
Źródło: http://www.flickr.com
Pasjonaci górskich wycieczek już dzisiaj zastanawiają się, gdzie spędzić letni czas, czyli jednym wyrazem zbliżające się wakacje 2015. Można rzecz jasna znów udać się do stolicy Tatr, ale wiadomo, tam turystów bywa tak wielu, że nie każdy chce wymarzony urlop spędzić w takim właśnie miejscu. W takim wypadku warto wziąć pod uwagę te mniej rozpoznawalne miasteczka położone w ojczystych górach.

Nie możesz doczekać się wakacji? Dowiedz się, dlaczego warto jest pojechać nad polskie morze

nad morzem
Autor: Graci Camiña
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z nowym rokiem coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się nad wakacjami. Chociaż kierunków, w jakie można pojechać, jest naprawdę multum, to zawsze polecane jest polskie morze. Dlaczego to cały czas tak ochoczo wybierane miejsce?

Kwatery w Zakopanem

Tatry, Chochołowska
Autor: czajoslaw
Źródło: www.sxc.hu
Ostatnimi czasy Karkonosze stały się strasznie lubiane wśród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są ochoczo odwiedzanew okresie letnim, gdy temperatura jest właściwa do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez entuzjastów białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy ciepłym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to doskonała oferta na niedługi wypad. Polecam ci, abyś już teraz zaklepał sobie porządne noclegi w Karpaczu.
Syndicate content