posiłki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przygotowania do ekstremalnej wyprawy i potrzebne akcesoria, które powinniśmy zabrać ze sobą

wyprawa w góry
Autor: Jayphen
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy jesteśmy pasjonatami survivalu bądź często wybieramy się na długie wyprawy z pewnością wiemy, iż przed przystąpieniem do podróży trzeba odpowiednio przygotować ekwipunek. Nie zawsze jest to proste, szczególnie gdy wiemy, że warunki atmosferyczne nie będą sprzyjające podczas podróży. W sieci istnieje wiele sklepów on-line, które oferują produkty dla turystów i fanów survivalu. Wiele z nich możemy zakupić w lepszej cenie aniżeli w zwykłych sklepach. Gdy wybieramy się w góry przykładowo pod namiot, trzeba pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria.

Przepyszne obiady dla naszych najbliższych każdego dnia. Jak odpowiednio je przechować?

Smaczny obiad
Autor: Ruth Hartnup
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, iż nie ma nic bardziej smacznego niż domowe obiady. Żaden bar ani stołówka nie może się z nimi porównywać. Nie bez powodu mawia się, iż nie ma jak u mamy. Jeśli nasza rodzicielka nie może nam codziennie gotować obłędnych rarytasów to musimy nabyć pojemnik do przechowywania żywności lub termos obiadowy. Dzięki temu bez problemu będziemy mogli przechowywać nasze najbardziej ukochane smaki.

Droga karma dla zwierzaka, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

karma dla psów
Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Zagwarantowanie zdrowego jedzenia pełnego wartościowych składników psom to test dla każdego właściciela czworonoga. Tak jak w sklepach z jedzeniem dla ludzi, tak i jedzenie dla psów podzielimy na poziom pierwszy lepszy i z wyższej półki. Dewizą pierwszego jest „żeby zwierzak się najadł czymkolwiek”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.
Syndicate content