producenci

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czemu czujniki są tak ważne w każdym samochodzie, jaki mają wpływ? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Czujnik tenometryczny
Źródło: wagi-elektroniczne.pl
W każdym aucie znajdziemy bardzo dużo różnych czujników. Można wymienić takie rodzaje, jak czujnik temperatury powietrza i ciśnienia w kolektorze ssącym, ale także czujniki położenia czy przepływomierz. Każdy z nich ma wpływ na pracę silnika. W dzisiejszych konstrukcjach od ich wskazań zależy bardzo wiele, to czy dobrze przebiega praca.

Dlaczego należy wymieniać opony

opona w czerwonym samochodzie
Autor: Schen
Źródło: http://www.flickr.com
Po czym poznać, że idzie zima? Wydawać by się mogło, że po oponach rodzimych kierowców. Nic bardziej mylnego. Opony zimowe w lipcu są niemniej popularne od tych w grudniu. Niestety, kierowcy w dalszym ciągu nie przyjmują do wiadomości jak ogromne znaczenie w bezpieczeństwie odgrywają opony. Na rynku polskim przedstawiają swoje produkty wszyscy znaczący w branży producenci. Jednym z nich jest firma Kleber.

Opony od cenionych producentów, jakie wypełniają posiadaną rolę użytkową wprost idealnie.

opona
Autor: Adam Gaeth
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie opony powinno charakteryzować to, że są bezpieczne oraz że odznaczają się wydłużonym czasem użytkowania. Opony muszą być wydajne, czyli posiadać takie właściwości techniczne , żeby sprawdzić się doskonale na wyznaczonej nawierzchni.

Sprzęt survivalowy, portfel na pasku - te i inne sprzęty w sklepie www

nóż survivalowy
Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy usłyszymy słowo survival dociera do nas, że nie prosto. Jeśli ktoś zdecyduje się na jakiś wyjazd survivalowy to musi nastawić się na niesamowicie interesujący czas. Do tego typu wyprawy jednak trzeba odpowiednio się przygotować. Musimy po pierwsze dowiedzieć się konkretnie do jakiego miejsca wyruszamy i zakupić konieczny sprzęt survivalowy.

Remontowanie pojazdu oraz wymiana elementów- możesz zrobić to samemu

silnik samochodowy
Autor: LiteWriting aka Loreen72
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami, jeżeli długo użytkujemy samochód lub używamy złego paliwa ulega on uszkodzeniu. Fragmenty samochodu mogą zardzewieć i powodować zmniejszenie się komfortu jazdy. Niezbędna będzie wtedy wymiana bądź renowacja części. Zbiorniki paliwowe wyjątkowo często rdzewieją pod wpływem używania nieodpowiedniego paliwa tudzież po prostu po kilkuletnim czasie eksploatacji.

Mocne i wyśmienite opony terenowe od polecanych marek

opona w Ford Focus
Autor: Michael Sheehan
Źródło: http://www.flickr.com
Opony terenowe to opony, które są stosowane w ciężkich warunkach, w związku z tym na pewno opony te muszą być daleko trwalsze od typowych opon. Zwykłe opony naturalnie nie nadają się do jazdy na błotnistym bądź skalnym terenie, jazda na typowych oponach mogłaby być niebezpieczna, ponadto na terenie błotnistym pewnie auto zakopałoby się w ciągu kilku sekund.

Które gadżety do samochodu wskazane jest w dniu dzisiejszym zakupić?

Gadżety do samochodu
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz wozu doskonale wie, że w wielu przypadkach czas spędzany na długich wyjazdach może być dla nas niebywale męczący. W związku z taką sytuacją wykonujemy wszelakie wysiłki, aby możliwie użytecznie zaopatrzyć nasze pojazdy. Współcześnie na rynku zdołamy odszukać mnóstwo propozycji interesujących gadżetów, które bez problemu mogą zostać pozyskane przez zapaleńców motoryzacji.

Wybranie odpowiednich wycieraczek do własnego auta

wycieraczki samochodowe
Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Wycieraczki stanowią istotny element każdego auta, choć przez wielu ludzi jest to rzecz niedoceniana. Faktycznie od akcesoriów tych zależy w dużym stopniu bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Spora liczba kierowców nie docenia konieczności posiadania wysokiej jakości wycieraczek w samochodzie, co niestety może doprowadzić do groźnych sytuacji.

Aktualizowany GPS, a więc jakim sposobem ominąć kontrolę drogową

nawigacja GPS
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Większość podróżujących, szczególnie tych, którzy regularnie jeżdżą w nieznane, nie wyobraża sobie wielu godzin jazdy autem bez mechanizmu GPS. To narzędzie wskazujące drogę kierowcom dzięki mapom tworzonym na podstawie połączenia satelitarnego jest łatwe i nieskomplikowane w obsłudze. Jednak umie także zawodzić, o czym bez przerwy przekonują się kierowcy, których system wielokrotnie naprowadził w ślepą uliczkę.

Mogłoby się wydawać, że w erze dostępnych wszędzie komputerów i smartfonów taki relikt przeszłości jak planszówki nie powinien istnieć

planszówka
Autor: Andrew Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Faktycznie w pewnym momencie cały świat zaczął się zachwycać najnowszymi gadżetami, symbolem rozrywki został ekran laptopa albo komputera. Coraz więcej ludzi grało albo samotnie, albo w internecie, z innymi osobami, lecz przez cały czas było to spędzanie czasu przy sprzęcie elektronicznym. Zwłaszcza przodowali w tym młodzi ludzie, którzy bez przerwy byli na czasie z najnowszymi technologiami. I przy takich okolicznościach było niemal pewne, że spędzanie wspólnie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną przy ciekawej planszówce zaginie zupełnie, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o różne urządzenia elektroniczne.
Syndicate content