producenci

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czemu czujniki są tak ważne w każdym samochodzie, jaki mają wpływ? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Czujnik tenometryczny
Źródło: wagi-elektroniczne.pl
W każdym aucie znajdziemy bardzo dużo różnych czujników. Można wymienić takie rodzaje, jak czujnik temperatury powietrza i ciśnienia w kolektorze ssącym, ale także czujniki położenia czy przepływomierz. Każdy z nich ma wpływ na pracę silnika. W dzisiejszych konstrukcjach od ich wskazań zależy bardzo wiele, to czy dobrze przebiega praca.

Dlaczego należy wymieniać opony

opona w czerwonym samochodzie
Autor: Schen
Źródło: http://www.flickr.com
Po czym poznać, że zbliża się zima? Chciałoby się rzec: po oponach polskich kierowców. Błędna odpowiedź. Opony zimowe w lipcu są niemniej popularne od tych w lutym. Niestety, kierowcy w dalszym ciągu nie zdają sobie sprawy jak dużą rolę w bezpieczeństwie odgrywają opony. W Polsce oferują swoje produkty wszyscy znaczący w branży producenci. Jednym z nich jest firma Kleber.

Opony od cenionych producentów, jakie wypełniają posiadaną rolę użytkową wprost idealnie.

opona
Autor: Adam Gaeth
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie opony powinno wyróżniać to, że są bezpieczne i że odznaczają się wydłużonym czasem w jakim można je użytkować. Opony powinny być optymalne, czyli mieć tego typu właściwości techniczne , żeby sprawdzić się idealnie na określonej powierzchni.

Sprzęt survivalowy, portfel na pasku - te i inne sprzęty w sklepie www

nóż survivalowy
Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy usłyszymy słowo survival dociera do nas, że nie prosto. Jeśli ktoś zdecyduje się na jakiś wyjazd survivalowy to musi nastawić się na niesamowicie interesujący czas. Do tego typu wyprawy jednak trzeba odpowiednio się przygotować. Musimy po pierwsze dowiedzieć się konkretnie do jakiego miejsca wyruszamy i zakupić konieczny sprzęt survivalowy.

Remontowanie pojazdu oraz wymiana elementów- możesz zrobić to samemu

silnik samochodowy
Autor: LiteWriting aka Loreen72
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem, jeżeli długo użytkujemy pojazd bądź używamy nieodpowiedniego paliwa może ulec uszkodzeniu. Fragmenty samochodu mogą rdzewieć i powodować pogorszenie komfortu jazdy. Niezbędna jest wtedy wymiana tudzież renowacja części. Zbiorniki paliwowe bardzo często rdzewieją pod wpływem stosowania złego paliwa bądź po prostu po kilkuletnim czasie eksploatacji.

Mocne i wyśmienite opony terenowe od polecanych marek

opona w Ford Focus
Autor: Michael Sheehan
Źródło: http://www.flickr.com
Opony terenowe to opony, które są stosowane w ciężkich warunkach, w związku z tym na pewno opony te muszą być daleko trwalsze od typowych opon. Zwykłe opony naturalnie nie nadają się do jazdy na błotnistym bądź skalnym terenie, jazda na typowych oponach mogłaby być niebezpieczna, ponadto na terenie błotnistym pewnie auto zakopałoby się w ciągu kilku sekund.

Które gadżety do samochodu wskazane jest w dniu dzisiejszym zakupić?

Gadżety do samochodu
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz wozu doskonale wie, że w wielu wypadkach czas spędzany na długich wyjazdach może być dla nas wyjątkowo męczący. W związku z taką sytuacją działamy wszelakie wysiłki, aby praktycznie użytecznie zaopatrzyć nasze pojazdy. Współcześnie na rynku możemy odnaleźć mnóstwo propozycji pociągających gadżetów, jakie bez trudności mogą zostać pozyskane przez entuzjastów motoryzacji.

Wybranie odpowiednich wycieraczek do własnego auta

wycieraczki samochodowe
Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Wycieraczki stanowią istotny element każdego auta, choć przez wielu ludzi jest to rzecz niedoceniana. Faktycznie od akcesoriów tych zależy w dużym stopniu bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Spora liczba kierowców nie docenia konieczności posiadania wysokiej jakości wycieraczek w samochodzie, co niestety może doprowadzić do groźnych sytuacji.

Aktualizowany GPS, a więc jakim sposobem ominąć kontrolę drogową

nawigacja GPS
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Większość kierowców, zwłaszcza tych, którzy ciągle jeżdżą w nieznane, nie wyobraża sobie godzin za kierownicą bez mechanizmu GPS. Ów system naprowadzający kierowców dzięki mapom aktualizowanym na podstawie połączenia z satelitą jest łatwe i nieskomplikowane w uruchamianiu. Jednak umie również zawodzić, o czym bez przerwy przekonują się kierowcy, którzy zamiast pożądanego celu dojeżdżają do końca drogi.

Mogłoby się wydawać, że w erze dostępnych wszędzie komputerów i smartfonów taki relikt przeszłości jak planszówki nie powinien istnieć

planszówka
Autor: Andrew Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Faktycznie w pewnym momencie cały świat zaczął się zachwycać najnowszymi gadżetami, symbolem rozrywki został ekran laptopa albo komputera. Coraz więcej ludzi grało albo samotnie, albo w internecie, z innymi osobami, lecz przez cały czas było to spędzanie czasu przy sprzęcie elektronicznym. Zwłaszcza przodowali w tym młodzi ludzie, którzy bez przerwy byli na czasie z najnowszymi technologiami. I przy takich okolicznościach było niemal pewne, że spędzanie wspólnie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną przy ciekawej planszówce zaginie zupełnie, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o różne urządzenia elektroniczne.
Syndicate content