szyba

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Szklana ścianka opti white przepuści sporo światła

rybka w akwarium
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Czy szyba opti white będzie odpowiednia do zakupu?. Kiedy myślimy o tym, żeby posiadać rybki, a później robić im fajne fotografie, to warto myśleć o odpowiedniej szybie za którą będą się poruszały.

Jak wybrać idealne wycieraczki do samochodu? Na co zwracać uwagę? Jakie są najbardziej istotne wytyczne?

Wycieraczki samochodowe
Jedną z najważniejszych zagadnień w czasie prowadzenia samochodu jest odpowiednia widoczność. Tak naprawdę to nie powinniśmy tego ignorować, bo od tego zależy bardzo wiele, szczególnie odnosi się to do bezpiecznej drogi].

Niepozorne części samochodu zapewniają nam bezpieczeństwo w trakcie jazdy

Samochód
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem bywa uzależnione od wielu czynników. Te najistotniejsze części są sprawdzane, gdy przeprowadzamy okresowe przeglądy. Świetnie przecież wiemy, że poważne uszkodzenie toyoty podczas wypadku może skutkować zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez policjantów z drogówki.

Przygotowanie auta na wiosnę - zatroszcz się o swój pojazd

wycieraczki samochodowe
Autor: Mario Spann
Źródło: http://www.flickr.com
Wiosna sprzyja podróżom. Nie wystarczy jednak pojechać autem na myjnię, by pożegnać zimę na dobre. Sól drogowa oraz niskie temperatury nie są obojętne na przewody hamulcowe i tarcze. Wiosna to idealny czas, na sprawdzenie podzespołów.

Pióra do wycieraczek to niejednokrotnie lekceważony fragment eksploatacyjny auta

wycieraczki
Pióra do wycieraczek wykonują wielką robotę i są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa kierowcy. To na nich spoczywa obowiązek zapewnienia nam dobrej widzialności w ekstremalnych okolicznościach pogodowych. Jednak, jak każdy jeden element auta, pióra do wycieraczek z czasem się niszczą i należy je zmienić.

Innowacyjne dodatki do samochodów - w które należałoby zainwestować?

wycieraczki
Kiedy myślimy o naszym aucie, to często myślimy o tym, co zrobić, by spisywał się on jeszcze lepiej. Oczywiście dbamy o niego, staramy się zrobić wszystko, co się da, by komfort jazdy był dobry, ale w sumie zawsze będzie coś, co mogłoby funkcjonować lepiej. Dlatego m.in. dokonujemy zakupu wycieraczki bosh aerotwin. Jeżeli jeszcze nie zmieniliśmy normalnych wycieraczek na te firmy bosh, to powinniśmy to zrobić.

Kultowy model porsche – czyli o czym marzy każdy mężczyzna

porsche
Źródło: www.morguefile.com
Ze snów o domkach dla lalek czy samochodach wyrastamy jak z za małych butów. Czym jesteśmy bardziej dorośli tym bardziej kosztowne stają się nasze marzenia - dom z garażem, suknie z najnowszej kolekcji znanego projektanta czy luksusowy samochód. Nie ma mężczyzny czy chłopca, który nie pragnąłby chociaż na parę chwil zostać właścicielem kultowego samochodu jakim jest porsche 356.
Syndicate content