szyba

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Szklana ścianka opti white przepuści sporo światła

rybka w akwarium
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Czy szyba opti white będzie odpowiednia do zakupu?. Kiedy myślimy o tym, żeby posiadać rybki, a później robić im fajne fotografie, to warto myśleć o odpowiedniej szybie za którą będą się poruszały.

Jak wybrać idealne wycieraczki do samochodu? Na co zwracać uwagę? Jakie są najbardziej istotne wytyczne?

Wycieraczki samochodowe
Jedną z najważniejszych zagadnień w czasie prowadzenia samochodu jest odpowiednia widoczność. Tak naprawdę to nie powinniśmy tego ignorować, bo od tego zależy bardzo wiele, szczególnie odnosi się to do bezpiecznej drogi].

Niepozorne części samochodu zapewniają nam bezpieczeństwo w trakcie jazdy

Samochód
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem bywa uzależnione od wielu czynników. Te najistotniejsze części są sprawdzane, gdy przeprowadzamy okresowe przeglądy. Świetnie przecież wiemy, że poważne uszkodzenie toyoty podczas wypadku może skutkować zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez policjantów z drogówki.

Przygotowanie auta na wiosnę - zatroszcz się o swój pojazd

wycieraczki samochodowe
Autor: Mario Spann
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna, wiosenna pogoda sprzyja wycieczkom. Nie wystarczy jednak pojechać autem na myjnię, by pożegnać sezon zimowy. Sól drogowa i niskie temperatury wpływają na przewody hamulcowe i tarcze. Wiosna to idealny czas, skontrolowanie stanu technicznego pojazdu.

Pióra do wycieraczek to niejednokrotnie lekceważony fragment eksploatacyjny auta

wycieraczki
Pióra do wycieraczek wykonują olbrzymią robotę i są niebywale istotne dla zapewnienia ochrony prowadzącego pojazd. To na nich spoczywa ciężar zapewnienia nam prawidłowej widoczności w uciążliwych okolicznościach pogodowych. Jednakowoż, jak każdy auta, pióra do wycieraczek z biegiem czasu się niszczą i trzeba je zmienić.

Innowacyjne dodatki do samochodów - w które należałoby zainwestować?

wycieraczki
Kiedy myślimy o naszym aucie, to często myślimy o tym, co zrobić, by spisywał się on jeszcze lepiej. Oczywiście dbamy o niego, staramy się zrobić wszystko, co się da, by komfort jazdy był dobry, ale w sumie zawsze będzie coś, co mogłoby funkcjonować lepiej. Dlatego m.in. dokonujemy zakupu wycieraczki bosh aerotwin. Jeżeli jeszcze nie zmieniliśmy normalnych wycieraczek na te firmy bosh, to powinniśmy to zrobić.

Kultowy model porsche – czyli o czym marzy każdy mężczyzna

porsche
Źródło: www.morguefile.com
Ze snów o domkach dla lalek czy zabawkowych wyścigówkach wyrastamy jak z za małych butów. Im jesteśmy bardziej dorośli tym większe stają się nasze marzenia - dom z ogrodem, pantofle z czerwoną podeszwą czy luksusowy samochód. Nie ma mężczyzny czy chłopca, który nie marzyłby chociaż na chwilę stać się właścicielem kultowego auta jakim jest porsche 356.
Syndicate content