wrak

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dobrze zezłomować pojazd

wrak auta
Autor: Vetatur Fumare
Źródło: http://www.flickr.com
Zgodnie z obowiązującymi w naszej ojczyźnie rozporządzeniami każdy pojazd powinien być zarejestrowany oraz ubezpieczony. I to bez względu na to, w jakim jest stanie, czy nadaje się do jazdy a także czy ktokolwiek z niego korzysta. Wyjątek od owej reguły stanowią samochody zabytkowe – tutaj ciągłość ubezpieczenia nie jest postulowana.

Złomowanie samochodów - jak tego dokonać sprawnie

biały samochód
Autor: M 93
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy dokonujemy zakupu auta jesteśmy w ten swój pojazd zapatrzeni niczym w obrazek. Najistotniejsze żeby był zawsze czysty. Pojawiamy się na myjni, walczymy we wnętrzu z odkurzaczem, robimy wszystko żeby perfekcyjnie się prezentował.

Czy zainteresuje nas złomowanie samochodów Poznań?

zepsute auto
Autor: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com
Czy poszukujemy kogoś na złomowanie samochodów Poznań?. Czasami dzieje się tak, że już nie ma ewentualności, żeby jeździć jakimś pojazdem, gdyż stwarza on niebezpieczeństwo na drodze. Wówczas jedynym rozwiązaniem okazuje się być oddanie takiego pojazdu na złom, gdzie zostanie zniszczony, a my będziemy posiadali pewność, że nikt nim nie będzie jeździł.
Syndicate content