pojemniki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Współczesne dozowniki paliw - pozgłębiaj szczegóły

dystrybutor paliwa
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dystrybutory są jedno, dwu i wielopaliwowe. Sprzęty te wyekwipowane są w elementy hydrauliczne do wydawania standardowych paliw, benzyny, oleju napędowego, także biopaliw. Dystrybutory paliw to główne i nadzwyczaj wymyślne urządzenia na stacji paliw. Decyzję o tym, w które rozdzielacze trzeba ją urządzić determinuje przede wszystkim zasięg i wielkość stacji.

Zbiorniki na paliwa oraz na różne środki niebezpieczne mają specjalistyczne wyposażenie o innowacyjnej technologii

zbiornik
Autor: Newtown grafitti
Źródło: http://www.flickr.com
Benzyna czy też olej napędowy to substancje niebezpieczne dla środowiska i ekologii, wobec tego wymagają właściwego traktowania oraz gromadzenia czy przewożenia. Poza tym środki te potrzebują dostosowywania się do określonych rozporządzeń dotyczących ochrony środowiska i przeciwpożarowych.

Pojemniki na wodę, palniki turystyczne - jak je kupić i na co uważać

woda
Autor: Jaidi Amal
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy wyruszamy na wypoczynek np. na kempinglub na pole namiotowe, to można dostrzec w niektórych miejscach wielkie pojemniki na wodę. Zostały one postawione po to by ludzie byli w stanie brać prysznic, a czasem, też by mogli nabrać wody do przegotowania.
Syndicate content