usługa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest chip tuning oraz czy warto się na to zdecydować?

silnik
Autor: Garreth Wilcock
Źródło: http://www.flickr.com
Chip tuning to usługa elektronicznej przeróbki sterownika silnika, która współcześnie cieszy się coraz większą renomą. Multum kierowców decyduje się na chiptuning, który zezwala zwiększyć sprawność silnika oraz koryguje jego parametry. Chiptuning polega na wymianie oryginalnego oprogramowania silnika na inne, dzięki czemu wolno zaobserwować podwyższenie mocy i momentu obrotowego. W chip tuningu zmienia się między innymi takie wartości, jak na przykład dawka paliwa, kąt wtrysku czy ciśnienie doładowania, co więcej zmieniane są też ograniczniki dymienia i Nm. Jeżeli pragniemy, żeby nasz samochód posiadał wyższe parametry, to winniśmy zdecydować się na eco tuning, który oferowany jest aktualnie przez mnóstwo fachowych serwisów.

Motoryzacja, pielęgnowanie samochodu i korekta lakieru w specjalnych miejscach

piękne auto
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy postanawiamy kupić samochód, bez względu na to czy pojazd z salonu czy też od kogoś, to niesamowicie go szanujemy. Przecież wydaliśmy na niego pieniądze, więc chcemy, żeby dobrze się prezentował. Istotne jest dla nas by było w nim czysto. Ale mamy tak na początku, po jakimś czasie przestajemy zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Nie jest to jednak właściwe podejście.

Czy ma sens długoterminowy wynajem auta? Czy może dobrze jest skorzystać z leasingu? Poznaj korzyści oraz wady obu opcji

auto
Autor: AUDI AG
Źródło: http://www.flickr.com
Wynajem długoterminowy aut jest całkiem popularny w krajach zachodnich, natomiast Polsce już coraz częściej słychać o leasingu auta. Jednakże czy takie dwa pojęcia są tym samym? Czym się różni leasing od takiego wynajmu oraz co będzie lepsze?

Biegłe zabezpieczenie lakierów samochodowych powłokami ceramicznymi i kwarcowymi - sprawdź więcej informacji w tym temacie

samochód
Autor: M 93
Źródło: http://www.flickr.com
Powłoki kwarcowe oraz powłoki ceramiczne perfekcyjnie nadają się do zabezpieczenia lakierów w wozach. Kierowcy, jacy dbają o image i pielęgnację swojego wozu z pewnością zainteresują się tą usługą, która proponowana jest obecnie przez wiele serwisów motoryzacyjnych.

Dbaj o kondycję swojego samochodu, aby pozostał ładny i szykowny

Renowacja skóry
Wielu właścicieli uwielbia swe samochody i uznaje je za wielki powód do dumy. Jednak aby auto rzeczywiście okazało się powodem do dumy, musi wyglądać nieskazitelnie i okazać się bardzo zadbane. Należy pamiętać, że do dyspozycji właścicieli aut pozostają profesjonalne zabiegi renowacyjne, które pomogą przywrócić posiadanym samochodom świeżość.

Gdzie złomować auto? Zależy od miejscowości

Złom
Autor: Koziro Hasegawa
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód nieraz może ulec zniszczeniu. Wówczas trzeba zastanowić się co da się z nim w dalszym ciągu zrobić. Jeżeli nie opłaca się inwestować w jego naprawę, wyłącznym wyjściem pozostaje złomowanie. Ze znalezieniem miejsca, w jakim da się tego dokonać nie będzie żadnych kłopotów.

Jeżeli na tegoroczne wakacje wybierasz się na pewną górską wyprawę, albo planujesz letni, kilkudniowy wypad z przyjaciółmi, czy rodziną – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat odpowiedniego sprzętu i akcesoriów.

namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi lato, zrobi się cieplej – ktokolwiek już zamyśla o wypoczynkowym urlopie. Marzymy o relaksie od obowiązków, beztroskim spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi. Większość z Nas namyśla się o tropikalnych plażach, świeżych wodach i gorącym, nadmorskim klimacie. Bywają wśród Nas jednak miłośnicy i hobbyści sportów ektramalnych i wyczynowych, którzy wolą zaplanować swoje wolne dni na wysiłkową przygodę.

Renowacja pojazdu u eksperta

auto
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach samochody są niebywale poważane przez kierowców. Zwłaszcza przy posiadaniu niebanalnego modelu pielęgnują wszelki detal pojazdu. Zatem coraz częściej można spotkać rozliczne zakłady zajmujące się konserwacją aut. Wypada poznać się z opisywanym tematem, albowiem rezultaty takiej renowacji mogą być fantastyczne.

Jak trzeba zadbać o transport podczas uroczystości ślubnych?

Autokar
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że ślub to jedna z najistotniejszych okoliczności w trakcie całego naszego życia. To właśnie w takim przypadku planujemy bowiem założyć osobistą rodzinę oraz stać się w każdym calu samodzielnymi. Niemniej jednak są to jedynie okoliczności, które mają miejsce raz w czasie całego naszego życia, w następstwie tego musimy włożyć wiele pracy z naszej strony, by ten dzień pozostał przez nas w najwyższym stopniu dopracowany pod każdym szczegółem.

W jaki sposób wybrać dobry warsztat automobilowy?

Serwis samochodowy
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie życie bez pojazdu wielu z nas wydaje się być abstrakcją. Praktycznie w każdym gospodarstwie domowym możemy znaleźć co najmniej jeden pojazd mechaniczny, z reguły samochód. Istotne jest, by był pewny jak też służył nam przez lata, stąd warto dobrze o niego zadbać. Czym powinniśmy się pokierować przy doborze zakładu samochodowego?
Syndicate content