usługa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest chip tuning oraz czy warto się na to zdecydować?

silnik
Autor: Garreth Wilcock
Źródło: http://www.flickr.com
Chip tuning to usługa elektronicznej przeróbki sterownika silnika, która współcześnie cieszy się coraz większą renomą. Multum kierowców decyduje się na chiptuning, który zezwala zwiększyć sprawność silnika oraz koryguje jego parametry. Chiptuning polega na wymianie oryginalnego oprogramowania silnika na inne, dzięki czemu wolno zaobserwować podwyższenie mocy i momentu obrotowego. W chip tuningu zmienia się między innymi takie wartości, jak na przykład dawka paliwa, kąt wtrysku czy ciśnienie doładowania, co więcej zmieniane są też ograniczniki dymienia i Nm. Jeżeli pragniemy, żeby nasz samochód posiadał wyższe parametry, to winniśmy zdecydować się na eco tuning, który oferowany jest aktualnie przez mnóstwo fachowych serwisów.

Motoryzacja, pielęgnowanie samochodu i korekta lakieru w specjalnych miejscach

piękne auto
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy kupujemy samochód, bez względu na to czy taki z salonu czy też używany, to bardzo go szanujemy. W końcu wydaliśmy na niego pieniądze, więc chcemy, by dobrze się prezentował. Ważne jest dla nas by było w nim czysto. Ale dzieje się tak na początku, po jakimś czasie nie zwracamy uwagi na każdy szczegół. Nie jest to jednak właściwe podejście.

Czy ma sens długoterminowy wynajem auta? Czy może dobrze jest skorzystać z leasingu? Poznaj korzyści oraz wady obu opcji

auto
Autor: AUDI AG
Źródło: http://www.flickr.com
Wynajem długoterminowy aut jest całkiem popularny w krajach zachodnich, natomiast Polsce już coraz częściej słychać o leasingu auta. Jednakże czy takie dwa pojęcia są tym samym? Czym się różni leasing od takiego wynajmu oraz co będzie lepsze?

Biegłe zabezpieczenie lakierów samochodowych powłokami ceramicznymi i kwarcowymi - sprawdź więcej informacji w tym temacie

samochód
Autor: M 93
Źródło: http://www.flickr.com
Powłoki kwarcowe i powłoki ceramiczne świetnie nadają się do zabezpieczenia lakierów w samochodach. Kierowcy, którzy dbają o design i pielęgnację swojego wozu naturalnie zainteresują się tą usługą, która proponowana jest współcześnie przez niemało serwisów motoryzacyjnych.

Dbaj o kondycję swojego samochodu, aby pozostał ładny i szykowny

Renowacja skóry
Wielu właścicieli kocha swoje pojazdy i uważa je za wielki powód do dumy. Jednakże by auto faktycznie stało się powodem do dumy, musi prezentować się nieskazitelnie i okazać się bardzo zadbane. Należy mieć na uwadze, że do dyspozycji właścicieli aut są profesjonalne zabiegi renowacyjne, dzięki którym mogą oni przywrócić swoim samochodom świetność.

Gdzie złomować auto? Zależy od miejscowości

Złom
Autor: Koziro Hasegawa
Źródło: http://www.flickr.com
Auto czasem może ulec uszkodzeniu. Wtenczas należy namyśleć się co można z nim w dalszym ciągu zrobić. Jeśli nie opłaca się wkładać pieniędzy w jego naprawę, wyłącznym rozwiązaniem będzie zezłomowanie. Ze znalezieniem miejsca, w jakim można tego dokonać nie będzie najmniejszych problemów.

Jeżeli na tegoroczne wakacje wybierasz się na pewną górską wyprawę, albo planujesz letni, kilkudniowy wypad z przyjaciółmi, czy rodziną – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat odpowiedniego sprzętu i akcesoriów.

namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi lato, zrobi się ciepło – ktokolwiek już zamyśla o wakacyjnym urlopie. Śnimy o odpoczynku od obowiązków, bezstresowym spędzeniu czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Większość z Nas rozmyśla o tropikalnych plażach, czystych morzach i upalnym, nadmorskim klimacie. Bywają pośród Nas jednak miłośnicy i zapaleńcy dyscyplin ryzykownych i wyczynowych, którzy wolą zaplanować swoje luźne urlopy na ruchową przygodę.

Renowacja pojazdu u eksperta

auto
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach samochody są niebywale poważane przez kierowców. Zwłaszcza przy posiadaniu niebanalnego modelu pielęgnują wszelki detal pojazdu. Zatem coraz częściej można spotkać rozliczne zakłady zajmujące się konserwacją aut. Wypada poznać się z opisywanym tematem, albowiem rezultaty takiej renowacji mogą być fantastyczne.

Jak trzeba zadbać o transport podczas uroczystości ślubnych?

Autokar
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część z nas dobrze wie, że ślub to jedna z najważniejszych okoliczności w ciągu całego naszego życia. To właśnie w takim przypadku planujemy bowiem założyć prywatną rodzinę oraz stać się pod każdym względem samodzielnymi. Niemniej natomiast są to wyłącznie okoliczności, które mają miejsce raz w trakcie całego naszego życia, dlatego jesteśmy zobowiązani włożyć wiele pracy z naszej strony, by ten dzień został przez nas maksymalnie dopracowany pod każdym szczegółem.

W jaki sposób wybrać dobry warsztat automobilowy?

Serwis samochodowy
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie życie bez samochodu wielu z nas wydaje się być niemożliwe. Prawie w każdym gospodarstwie domowym możemy znaleźć przynajmniej jeden pojazd mechaniczny, na ogół samochód. Ważne jest, by był pewny a także służył nam przez lata, stąd warto dobrze o niego zadbać. Czym powinniśmy się kierować przy wyborze warsztatu samochodowego?
Syndicate content