konserwacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyprawa górska – co powinno się włożyć do plecaka?

turystyka
Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego roku zwiększa się liczba osób ceniących sobie aktywne formy wypoczywania. Wylegiwanie się na piasku nie jest już modne. Staje się raczej wyrazem tego, że nie dbamy o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną, a równocześnie nie posiadamy określonych zainteresowań. Ci, którzy cenią sobie górskie wyprawy, powinni pamiętać o dobrze dobranym ekwipunku. Z pewnością przydać mogą się palnik turystyczny oraz żywność liofilizowana.

Napełnianie klimatyzacji powinno się odbywać raz do roku

czerwony samochód
Autor: Darren765
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcemy wygodnie jeździć w lecie oraz podróżować w miłej temperaturze, bez względu na to, co się dzieje za oknem, to powinniśmy dopilnować, aby nasza klimatyzacja ciągle okazała się działająca. Przez to raz do roku powinniśmy jechać na napełnianie klimatyzacji, gdzie będzie nie tylko sama usługa jej napełniania, ale także przy okazji będzie przeprowadzony przegląd. Tylko właściwie funkcjonująca klimatyzacja może zapewnić nam pełny komfort podróży w idealnej temperaturze, która nie będzie działała na uwagę kierowcy.

Konserwacja pojazdu i środki do czyszczenia tapicerki i lakieru

czyszczenie samochodu
Każdy kto zakupił swój osobisty samochód chciałby, żeby jeździło się nim dobrze oraz by wyglądał ciągle jak najlepiej. Z tego powodu co jakiś okres czasu poddajemy nasz samochód generalnemu czyszczeniu wewnątrz a także na zewnątrz.
Syndicate content