mecz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pokochaliśmy sport i bardzo dobrze. Aktywność ma same plusy, nie dość, że wpływa na zdrowie, to zdecydowanie poprawia humor

piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnie lata pokazały, ze nasza aktywność stale rośnie. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Duży wpływ na to może mieć telewizja oraz internet- zwłaszcza blogi prowadzone przez internautów.

Stroje piłkarskie muszą być wytrzymałe

Piłka nożna, piłkarz
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
Każdy sportowiec, bez względu na to, czy uprawia sport zawodowo, czy może tylko amatorsko, musi mieć odpowiedni strój. Nie tylko przez to inni od razu będą wiedzieli, jaki sport uprawia, ale też i równocześnie będzie miał gwarancję, iż nic nie będzie krępowało jego ruchów i przez to wszystkie ćwiczenia będzie miał szansę robić w sposób prawidłowy.

Właściwa odzież dla bramkarza pomaga bardzo ułatwić wygodę podczas gry

Bramkarz
Autor: Charlie Kaijo
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby przeprowadzić sondę wśród polskiego społeczeństwa i zadać pytanie o najważniejszą - według nich, narodową dyscyplinę sportu, z przekonaniem większość biorących udział w sondażu odparłaby: piłka nożna. Zastanawiające biorąc pod uwagę fakt iż, nasza drużyna ostatnimi czasy nie przyniosła nam zbyt wielu powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że futbol to nie tylko wyniki. Ale stadiony kibiców, dzieci, rodzice dopingujące drużyny, a dla każdego liczy się tylko jeden cel – pełna emocji rozgrywka, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji.
Syndicate content