młodzież

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób wybrać buty sportowe

buty do biegania
Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Jeżeli jesteśmy spragnieni aktywności fizycznej, pierwsze co powinniśmy zrobić to postarać się o odpowiednie buty. Najważniejsze: muszą być one dobrane do dyscypliny, którą na którą się zdecydowaliśmy. Może chcemy zacząć „chodzić”, jednak nie mamy pojęcia jakich butów potrzebujemy? Nordic Walking to sport zdecydowanie dla każdego. Wystarczą jedynie dobre buty, kijki, strój sportowy i możemy wyruszać w trasę. Dobrych jakościowo butów warto dokonywać w sklepach internetowych, np. Nike sklep ponieważ dają możliwość większego wyboru i niższych cen.

Jak to jest z tą nauką języków obcych?

Włochy
Autor: Luca Serazzi
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie komunizmu nikt (poza nielicznymi wyjątkami) nie posługiwał się angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi posługiwała się językiem rosyjskim. Język ten był w każdym miejscu: w uczelniach wyższych, w szkole, nie było innej opcji, obowiązkiem było się go uczyć, gdyż nasz „bratni” sąsiad spoglądał uważnie także na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, tak więc błędem byłoby się uczyć innych języków obcych, no chyba, że dla własnych ambicji. Taki stan nagle odmienił się w latach dziewięćdziesiątych.
Syndicate content