podróże

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak przygotować się do dalekich wypraw na rowerze? Ważne elementy, które mają znaczący wpływ na wygodę naszej jazdy na rowerze.

rower
Autor: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com
Zwolennicy jazdy na rowerze chętnie wybierają ten środek transportu na niedługie wycieczki. W przypadku dalszych wypraw także możemy wykorzystać rower, konieczne jednak będzie odpowiednie przegotowanie się do podróży.

Czas na podróż skuterem - co trzeba pamiętać

bagażnik dachowy
Autor: pirhan
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością wielu z nas lubi podróżować. Pokonując wiele kilometrów często przekonujemy się, że świat jest naprawdę fascynujący i to od nas samych zależy, czy zechcemy go odkrywać, czy nie. Jeżeli pasjonujemy się wycieczkami, zarazem krótkimi, jak długoterminowymi, to z całą pewnością już dawno stwierdziliśmy się, że przemierzać nowe tereny możemy na rozmaite sposoby.

Sezon ferii zimowych to zwłaszcza radość na stokach narciarskich

sporty zimowe
Autor: harmishhk
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na dyscypliny zimowe nadeszła do naszego kraju relatywnie niedawno i natychmiast zafascynowała serca wielu osób. Jest to perfekcyjny sposób na spędzenie zimy aktywnie i energicznie. Podczas ferii mnóstwo osób szuka ofert wyjazdów właśnie na stoki narciarskie, aby wykorzystać ten okres jak najlepiej i ulepszać swoje umiejętności zjeżdżania na nartach bądź desce. Tak samo jedna jak i druga dyscyplina ma swoich sympatyków, którzy na ciekawszych stokach odważnie przedstawiają swoje umiejętności.

Jakie przygotowania poczynić przed wyjazdem na wycieczkę?

wycieczka
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazdy – przepada za nimi chyba większość ludzi. W końcu miło jest czasem oderwać się od rzeczywistości, zrobić coś innego aniżeli zwykle, poszaleć. Nie na darmo mówi się, iż podróże uczą, one faktycznie rozszerzają horyzonty. Nie chodzi tu jednakże tylko o czysto książkową wiedzę, lecz o dużo więcej. Jadąc do nieznanych miejsc, rozwijamy swoją zaradność, zorientowanie w terenie, zdobywamy odwagę, robimy się bardziej kontaktowi i otwarci. Coraz mniej jest zatem sytuacji, jakie budzą w nas strach, a coraz więcej takich, co do których jesteśmy przekonani, że świetnie sobie z nimi w razie potrzeby poradzimy.

Lecisz na wakacje? Parking koło lotniska to świetne miejsce na zostawienie auta

podziemny oarking samochodowy
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy za granicą są marzeniem wielu osób. Jeżeli ty również masz plan wybrać się na wypoczynek nad ciepłe morze, na pewno wybierzesz przelot samolotem, który jest o wiele bardziej komfortowy niż długa oraz męcząca jazda autobusem. Nie każdy jest mieszkańcem miasta, w jakim znajduje się lotnisko, więc w jakiś sposób musi dotrzeć na samolot. Najłatwiej jest jechać swoim autem, lecz nie zawsze mamy rozeznanie, gdzie moglibyśmy zaparkować swój pojazd, aby bezpiecznie zaczekał na nasz powrót.

Saperka składana okazuje się być podstawowym wyposażeniem w podróży

biwak
Autor: el-meister
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy co jakiś czas wyjeżdżamy pod namiot, albo w ogóle sporo podróżujemy oraz liczymy się z tym, że trzeba będzie się okopać, lub odkopać koła pojazdu z błota, to w naszym zestawie podróżnika musi pojawić się saperka składana. Nie zajmuje ona sporo miejsca, jest łatwa w rozkładaniu oraz złożeniu, a w istotnych chwilach ma szansę się okazać niezbędna.

Postanowienia, jakie należy podejmować przed długą podróżą.

przykład czarnego samochodu marki ford focus
Autor: Aurélien JEANNE
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto planuje dłuższe podróże raczej bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne będzie, żeby przystosować się do samej podróży tak, by potem nie mieć potrzeby się czymkolwiek przejmować. Abstrahując bowiem, czy jedzie gdzieś się służbowo lub w celach prywatnych to pewne ustalenia, jakie trzeba podjąć przed dłuższą nieobecnością w miejscu zamieszkania pozostają podstawą. Tak musi przynajmniej postępować dorosły człowiek.

W jakim celu akcesoria harcerskie warto zamawiać przez Internet?

przewodnik
Wyjazdy na obozy, turnieje harcerskie, podróże górskie - do wszelkich tychże rodzajów aktywności potrzebujemy dobrego sprzętu. Nie jest banalnie pozyskać coś dobrego w powszednim markecie sportowym, dlatego że nie trudzą one się ściśle dystrybucją harcerskiego ekwipunku. Gdzie zatem szukać?

Mamy w planach wyprawę? Obowiązkowo trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach

gps
Dobry plan to połowa sukcesu. Nim gdzieś pojedziemy powinniśmy poczynić konkretne przygotowania, jakie sprawią, iż nasza wycieczka będzie prawdziwą przygodą, lecz bez „przygód”, których za żadne skarby byśmy nie chcieli.

Bez prawidłowo działających wycieraczek samochodowych nie powinniśmy nigdzie jechać

Samochód terenowy marki Ford
Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Wycieraczki samochodowe są niesamowicie istotnym fragmentem.
Syndicate content