kierowca

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób przygotować nasz samochód na czas zimy?

opony
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami przybliża się w największym stopniu znienawidzona pora roku przez każdych kierowców - zima. W tym terminie możliwość swobodnego przejeżdżania kilometrów na drogach będzie niezmiernie utrudniona ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Spore opady śniegu oraz marznący lód na asfalcie wymaga od nas podwyższenia uwagi na drodze, tak aby nie doprowadzić do wypadku. Należy w tym miejscu na domiar tego odnotować, że jako sumienni właściciele powinniśmy koniecznie zatroszczyć się o stan naszego samochodu, by mógł bez kłopotu pokonywać śnieżne przeszkody.

Czy dobrze zainwestować w najbardziej nowatorski system parkingowy? Jeśli tak, to na jakie elementy zwracać uwagę?

parking samochodowy
Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci systemów parkingowych cały czas zwiększają jakość swoich zastosowań, prześcigając się w zastosowywaniu najbardziej nowatorskich technologii. Jakie jednakowoż cechy są najbardziej istotne dla każdego z użytkowników tego typu systemów?

Kapryśna pogoda może faktycznie zajść za skórę nawet bardzo doświadczonemu kierowcy

opony
Autor: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com
Zmienna pogoda na dworze nie wpływa korzystnie ani na nasze zdrowie, ani na warunki istniejące na drogach. W okresie, kiedy jednym razem temperatura obniża się poniżej zera, a za chwilę jest dużo na plusie, raz świeci słońce, a za moment spada deszcz, trudniej jest panować nad jazdą i odczuwa to w zasadzie każdy kierowca.

Testy opon na zimę

opony
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Każdy z kierowców doskonale wie, że auto to skarbonka. Stale trzeba Pompować w niego pieniądze i czasem na niektórych sprawach da się zaoszczędzić. Nie powinniśmy jednak zaoszczędzić na oponach. Jeżeli chcielibyśmy jeździć bezpiecznie powinniśmy mieć dobre opony. A jeśli sami nie mamy pojęcia, które z opon wybrać należy zdać się na zawodowców. W gazetach motoryzacyjnych na sto procent znajdziemy test opon zimowych. Dzięki niemu będzie można określić, które opony będą dla nas perfekcyjne. Dostrzeżemy tam różnego typu marki opon.

Jak dbać o silnik? Radzimy, co czynić by wydłużyć życie silnika w pojeździe

warsztat
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze silniki wraz z rozbudowanym osprzętem tworzą złożony układ naczyń połączonych: usterka jednego z elementów pociąga za sobą błyskawiczne zużycie pozostałych. Jak troszczyć się o silnik w aucie? Nowy, niezwykły dźwięk może być z początku nieomal niedostrzegalny, pojawia się jedynie chwilami albo zanika pośród innych szumów, które w jadącym aucie są całkiem normalne. Z czasem hałas wzmaga się i już wtedy wiadomo: z silnikiem jest coś nie tak. Czy to realne, iż mamy w perspektywie koszt paru tys. zł, skoro samochód od nowości przejechał kilkadziesiąt tysięcy km, jest serwisowany tak, jak każe producent, zadbane, zaś gwarancja skończyła się dopiero przed paroma miesiącami?

Co zrobić ze starym, nieużywanym albo zepsutym samochodem?

złom
Autor: Koziro Hasegawa
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele kierowców zastanawia się co wykonać z starym, nieużywanym lub zepsutym samochodem. Jeżeli posiadamy auto, które jest jeszcze w całkowicie dobrym stanie, to zdołamy je rzecz jasna sprzedać. Przypuszczalne, iż uda nam się odkryć kupca. Jeżeli jednak mamy auto powypadkowe lub stary, zepsuty wóz to sprzedanie takiego wozu może być niełatwe. Co więc uczynić z takim wozem?

Pojazd – niewysokie koszty, ale i komfort

opony
Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest posiadać samochód – nikt chyba nie zaprzeczy, że w tym zdaniu jest dużo prawdy. W końcu samochód to ogromne ułatwienie w naszym codziennym życiu. Pomaga nam on załatwiać różne sprawy, zorganizować się, docierać w miejsca, do których dojechać musimy. Z drugiej jednakże strony samochód to także spory wydatek. Po pierwsze kosztowny jest jego zakup – żeby można było sobie na to pozwolić, musimy mieć minimum kilka tysięcy złotych, a niekiedy nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt (w zależności od tego, jakie auto chcemy mieć). Jednakże na tym nie koniec wszystkich kosztów.

Kiedy na dworze robi się chłodniej, musisz wiedzieć, co zrobić, aby jazda twoim autem była bezpieczna. Zobacz, które opony w tym sezonie są najlepsze

opony na zimę
Autor: Larry Pieniazek
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliżają się zimne tygodnie? A ty masz auto (aktualnie w wielu domach Polacy mają po dwa, zdarza się nawet, że po trzy, auta). Musisz zatem zdawać sobie sprawę, że nadszedł czas, aby nabyć porządne opony samochodowe. Zobacz, które opony są w tym roku uważane za warte wyboru. Nie dopiero zimą, lecz już na początku jesieni powinno się zacząć rozmyślania o kupnie nowych opon na zimę.

Opony dostawcze Kleber - pojedziesz dalej!

opony
Autor: Harri Vaher
Źródło: http://www.flickr.com
Wejście w dorosłe życie pociąga za sobą wiele obcych dotąd sytuacji, okoliczności oraz sposobności. Jedna z nich to możliwość otrzymania prawa do prowadzenia samochodu. Wyraźna część społeczeństwa od dzieciństwa marzy o posiadaniu zdolności kontrolowania pojazdów, mając wyobrażenie samych siebie jako wybornych kierowców w kosztownych samochodach, dla których nie ma dróg nie do przejechania.

Folia termokurczliwa i zgrzewarki termokurczliwe ciekawą opcja na odmłodzenie wyeksploatowanego wozu

samochód
Autor: jsnsndr
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie dorosłego życia ciągnie za sobą wiele obcych dotąd sytuacji, okoliczności oraz możliwości. Jedną z nich będzie sposobność uzyskania prawa jazdy. Wielu ludzi od lat dziecięcych śni o umiejętności prowadzenia samochodów, mając wyobrażenie samych siebie jako wybornych kierowców w kosztownych wozach, dla których nie ma przeszkód nie do pokonania.
Syndicate content