pokrowce

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dywaniki wyprodukowane z gumy: czy opłaca się je umieszczać w samochodzie?

samochód
Autor: Dhinakaran Gajavarathan
Źródło: http://www.flickr.com
Zima jest naprawdę ciężkim czasem dla kierowców jeżdżących po polskich drogach. Albo są one nieprzejezdne, ponieważ pokrywa je warstwa lodu, albo całkiem przeciwnie, bardzo dużo na nich błota pośniegowego. Częste zimą błoto pośniegowe zawiera ogromne ilości piasku i soli, czyli substancji które wyjątkowo niekorzystnie odbijają się na karoserii pojazdu. Czy wyrządzanym przez piasek i sól szkodom można jakoś zapobiec? Elementem każdego pojazdu jest błotnik. Na tylnych błotnikach powinny być zamocowane specjalne fartuchy określane przez kierowców jako chlapacze.

W Twoim ogródku nie może braknąć drewnianych mebli ogrodowych z wypasionymi poduszkami na siedziska

ogród z zadbanym trawnikiem
Autor: Berlt Watkin
Źródło: https://www.flickr.com
Spełniasz swoje pragnienia i przeprowadzasz się z miasteczka na wieś? Już w tej chwili przekonaj się co będzie Ci potrzebne w Twoim ogródku, by spędzać tam przytulnie i wygodnie swój wolny dzień.

W dzisiejszych czasach bycie wielbicielem gadżetów, nie jest niczym złym, a raczej na porządku dziennym.

Smartfon
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Tak więc jeżeli ktoś posiada akurat smartfona i zamierza, żeby jego urządzenie mobilne wyglądało jeszcze korzystniej, to bez dwóch zdań będzie chciał zainwestować w jakiś interesujący pokrowiec, bądź etui. A na rynku związanym z sprzętami mobilnymi takich rzeczy jest naprawdę mnóstwo. Etui wyodrębniają się między sobą nie tylko fasonem, kolorem i grafiką, ale także metodą otwierania, oraz tworzywem. Chyba ostatnio do najbardziej popularnych zaliczają się pokrowce wykonane ze skóry, materiałowe, oraz silikonowe.

Jak zadbać o utrzymanie porządku we wnętrzu samochodu

Samochód
Autor: Matthew Bellemare
Źródło: http://www.flickr.com
Kto bardziej dba o czystość w samochodzie. Mężczyźni czy kobiety? Jeżeli ktoś bez wahania chciałby udzielić odpowiedzi, że oczywiście mężczyźni dużo bardziej będą dbać o auto, bowiem jest najczęściej ich oczkiem w głowie, to nie zawsze będzie to racja.

Różne praktyczne rzeczy niezbędne do Twojego samochodu

Chevrolet
Autor: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl
Każdy, kto wybiera sobie samochód chce, by jak najdłużej wglądał on świetnie. Nieistotne jest to, czy jest to samochód wprost z salonu, czy po kimś, chcemy sprawić, żeby widać było, że to nasze auto. Tak, więc bierzemy np. pokrowce samochodowe. Między innymi dlatego by tapicerka się nie brudziła, ale też po to, żeby było widać, jacy jesteśmy.

Wycieraczki do samochodu to ogromnie istotny fragment naszego samochodu

Jeśli zastanawiasz się, co podarować swojemu narzeczonemu w prezencie, wówczas bez wątpliwości powinnaś zacząć myśleć dokładnie jak chłopak. Chłopcy zazwyczaj wolą praktyczne podarunki, dlatego to przede wszystkim będzie świetny pomysł. Kiedy dla przykładu jesteś dziewczyną chłopaka, który kocha swój samochód, wówczas zdecydowanie powinnaś rozważyć możliwość podarowania mu jakiejś części do auta.
Syndicate content