trasy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Aktualizowany GPS, a więc jakim sposobem ominąć kontrolę drogową

nawigacja GPS
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Większość kierowców, zwłaszcza tych, którzy ciągle jeżdżą w nieznane, nie wyobraża sobie godzin za kierownicą bez mechanizmu GPS. Ów system naprowadzający kierowców dzięki mapom aktualizowanym na podstawie połączenia z satelitą jest łatwe i nieskomplikowane w uruchamianiu. Jednak umie również zawodzić, o czym bez przerwy przekonują się kierowcy, którzy zamiast pożądanego celu dojeżdżają do końca drogi.

Sport to zdrowie!

jogging nad morzem
Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej Polaków pokochało jogging, to fakt. Dlaczego to robią? Dla zdrowia, odstresowania się, udowodnienia sobie i innym, że sprostają... Powodów jest tyle, ilu ludzi przemierzających truchtem parki.

Dodatkowo to tani sport, gdyż aby biegać niekonieczne są długie szkolenia czy specjalistyczne oprzyrządowania. Wystarczą dobre buty, dobre jakościowo koszulki sportowe i... wyruszamy przed siebie.

Zakupy przed wyjazdem na wakacje

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Jeżeli planujesz aktywne wakacje pełne wycieczek i emocji, musisz koniecznie przed wyjazdem odwiedzić porządny sklep górski. Co w takim przybytku warto zamówić? Po pierwsze, mocne obuwie – to podstawa górskich włóczęg. Bez odpowiedniego obuwia nie powinieneś w ogóle udawać się na trudny teren.
Syndicate content