trasy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Aktualizowany GPS, a więc jakim sposobem ominąć kontrolę drogową

nawigacja GPS
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Większość podróżujących, szczególnie tych, którzy regularnie jeżdżą w nieznane, nie wyobraża sobie wielu godzin jazdy autem bez mechanizmu GPS. To narzędzie wskazujące drogę kierowcom dzięki mapom tworzonym na podstawie połączenia satelitarnego jest łatwe i nieskomplikowane w obsłudze. Jednak umie także zawodzić, o czym bez przerwy przekonują się kierowcy, których system wielokrotnie naprowadził w ślepą uliczkę.

Sport to zdrowie!

jogging nad morzem
Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej Polaków biega, temu nie da się zaprzeczyć. Dlaczego wybierają bieg zamiast telewizora? Dla zdrowia, pozbycia się napięcia, udowodnienia sobie i innym, że potrafią... Argumentów jest tyle, ilu biegaczy.

Dodatkowo to tani sport, albowiem aby biegać niekonieczne są długie szkolenia czy profesjonalne oprzyrządowania. Wystarczą dobre buty, dobre jakościowo koszulki sportowe i... ruszamy w trasę.

Zakupy przed wyjazdem na wakacje

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Jeżeli planujesz aktywne wakacje pełne wycieczek i emocji, musisz koniecznie przed wyjazdem odwiedzić porządny sklep górski. Co w takim przybytku warto zamówić? Po pierwsze, mocne obuwie – to podstawa górskich włóczęg. Bez odpowiedniego obuwia nie powinieneś w ogóle udawać się na trudny teren.
Syndicate content