drogi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wybór odpowiednich opon dla naszego pojazdu- polecane marki i zależność rodzaju opon od preferowanego stylu jazdy oraz warunków drogowych

opona
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca choć raz spotkał się z trudnym zadaniem- wybieraniem opon. Na rynku dostępne jest wiele modeli tudzież firm, które produkują opony o różnych parametrach wytrzymałościowych. Czasami ciężko określić, które będą najlepsze dla naszego pojazdu.

Opony michelin świetnie sprawdzą się na każdej nawierzchni

opona
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Co oferują nam opony continental? Niesamowicie sporo wagi przywiązujemy do bezpiecznej podróży, dlatego też patrzymy jak typ naszego wozu zachowuje się w czasie zderzenia oraz czy jest w stanie zapewnić nam właściwą ochronę. Jednak nie możemy zapominać, że bez właściwie dobranych opon, przenigdy nie będziemy bezpieczni na drodze.

Jak pozbyć się starego auta?

auta na złomowisku
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób ma duży problem z tym, by nadążyć za wszystkimi nowymi technologiami pojawiającymi się na rynku. Nic w tym dziwnego, jako że postęp w dzisiejszym świecie jest niewyobrażalny błyskawiczny. Dodatkowo można go zauważyć w zasadzie we wszystkich dostępnych dziedzinach – także w motoryzacji.

Czy warto nabyć całoroczne opony?

opona
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Całoroczne opony, są wyrobem kompromisowym pomiędzy oponami letnimi a zimowymi. Opony całoroczne mają grono swych sympatyków i sprawdzają się w krajowych warunkach pogodowych. Są produkowane ze specjalnej mieszanki gumy, która pozwala na ich użycie zarówno w ciepłych warunkach letnich, jak również w minusowej temperaturze w okresie zimy.

Czemu często opłaca się nająć autolawety

Wiata samochodowa Fastlock
Autor: Icopal S.A.
Każdy kto nieraz zajmuje się transportem ładunków o dużych rozmiarach ma świadomość, jak konieczna potrafi być w takich sytuacjach autolaweta. Jest to bez wątpienia jedna z najwygodniejszych metod na przewóz takich rzeczy.

Dlaczego opony całoroczne mogą być dobrym wyjściem dla kierowców?

felgi
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy jazda na tym samym komplecie opon przez dwanaście miesięcy może być racjonalnym sposobem? Nierzadko jest tak, że montujemy letnie ogumienie dopiero w czerwcu, bo w trakcie ostatnich lat normą stały się pełne śniegu majówkowe urlopy.

Kontrola na drodze - kontrola odcinkowa i inne sposoby kontrolowania

fotoradar
Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Popularne w dzisiejszych czasach fotoradary sprawdzają prędkość przejeżdżającego pojazdu punktowo. Na krajowych trasach jest plus minus czterysta tego typu aparatów, a Inspekcja Transportu Drogowego planuje nabycie jeszcze stu. Czy są skuteczne? Wszystko zależy od spojrzenia, z jakiego ową skuteczność rozpatrujemy.

Aktualna mapa w nawigacji? Gwarancja bezpiecznego podróżowania

Droga ekspresowa
Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy uskarżać się na stan polskich dróg, możemy mówić, że „nic nie robią”, przeklinać następne rządy, ale będzie to rażąco niesprawiedliwe. Warto porównać jakość dróg z lat 90-tych do tych, jakie istnieją aktualnie.

Jakim sposobem dobrać dobre opony do samochodów ciężarowych?

opony w ciężarówce
Autor: Andrew Malone
Źródło: http://www.flickr.com
Prawie każdy, kto posiada swoją firmę transportową dobrze zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotne są dobrej jakości opony. Opony do ciężarówek i innych tego typu samochodów przewozowych powinny mieć przede wszystkim nader dobrze wyprofilowane bieżniki. Jeżeli kupi się opony z niewłaściwie wyprofilowanymi bieżnikami, może być to przyczyną nawet katastrofy. Poza tym opony z nieprofesjonalnie wyprofilowanymi bieżnikami powodują niekomfortowe prowadzenie samochodu.

Najniższe oferty cenowe za doskonałe rękawice na motocykl

Rękawice Garden PRO
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
Wśród wielu dostępnych dziś w dobrych cenach dodatków dla motocyklistów znaleźć można wyjątkowo dobrej jakości rękawice na motocykl. Znane oraz powszechnie poważane przez klientów firmy, oferujące najlepsze usługi na rynku, jak również dające do dyspozycji zaciekawionym gadżety doskonałej klasy najczęściej mogą sprowadzić określone rękawice w krótkim czasie. Klient może zamówiony towar odebrać w sklepie stacjonarnym i w pełni radować się otrzymywaną, znakomitą jakością.
Syndicate content