spodnie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które buty będą modne najbliższej wiosny?

damskie jasne buty
Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się do nas jedna z najprzyjemniejszych pór w trakcie całego roku. Wiosna jest startem ciepłych miesięcy, gdy to w końcu po długotrwałym czasie przywdziewania kurtek możemy ubierać się cienko i zwiewnie. Rzecz jasna taka poprawność nie dotyczy jej początkowych miesięcy, jednakże z biegiem czasu sytuacja na pewno się polepszy.

Ubiór osoby jeżdżącej na snowboardzie – podstawowe wyposażenie. Co na pewno trzeba kupić?

człowiek i snowboard
Autor: Eyes Up
Źródło: http://www.flickr.com
Kostium snowboardzisty jest kluczową kwestią. Oczywiście możemy ubrać się po prostu w komfortowy, zimowy zestaw sportowy, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że kostium ten nie spełni naszych potrzeb, a przede wszystkim – iż nie sprawdzi się jako strój do uprawiania zimowych sportów.

Wyposażenie aktywnej osoby

turystyka
Autor: T hino
Źródło: http://www.flickr.com
Każda aktywna osoba podczas uprawiania określonego rodzaju sportu powinna zadbać o właściwą odzież oraz akcesoria dodatkowe. W szczególności znaczenie ma każda z wypraw w góry, ponieważ mogą panować tam niełatwe warunki. Należy być w takich sytuacjach zabezpieczonym i pamiętać o zabraniu ze sobą odpowiednich rzeczy, również w lecie. Może to być mylące, że wtedy na niższym terenie panują wysokie temperatury. Dużą popularnością cieszy się ostatnio trekking, czyli pewna forma turystyki, co uprawia się w trudnych warunkach terenowych oraz klimatycznych.

Odzież dla kochających aktywność fizyczną – jakimi cechami powinna się odznaczać?

turystyka
Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
Zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu każdego dnia jest coraz więcej. Teraz już nie tylko chętnie jeździmy na rowerze, ale zamiast plażowania chętniej wybieramy wędrówki po górskich szczytach. Nie tylko dostarcza nam to solidnej porcji ruchu, ale także pozwala na naprawdę bliski kontakt ze światem natury. Aby jednak w górach czuć się swobodnie oraz bezpiecznie, wymagana jest wysokiej jakości odzież turystyczna.

Buty trekkingowe powinny okazać się nieprzemakalne

buty w góry
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Zaglądajmy do marketu the north face

Nie ma znaczenia czy udajemy się w góry czy nad morze, wciąż trzeba zadbać o to, by posiadać odpowiedni sprzęt oraz ubiór. Dlatego przed wyruszeniem trzeba się wybrać do marketu, który oferuje sprzęt sportowy, a również rzeczy sportowe sprawdzające się na każdą pogodę. Gdy pragniemy zrobić zakupy bez konieczności wychodzenia z mieszkania, to warto wejść na stronę sklepu the north face.

Wyruszamy zimą w góry - oprzyrządowanie i ubiór

w górach zimą
Autor: Jeremy Bronson
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku wiele osób staje przed zapytaniem - jak się ubrać jak też co zapakować do plecaka idąc w góry. W lecie sprawa wygląda o wiele lepiej niż w zimie. Zima to wielowarstwowa garderoba, należyte obuwie trekingowe razem z osprzętem umożliwiającym pewnie i wygodnie przemierzać w wyższym stopniu wymagające szlaki.

Kiedy jest dogodny okres na kupno spodni do snowboardu?

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Górska kraina od wieków łączone są ze sportami zimowymi, masowo przyciągają fanów różnorodnych sportów. Niejeden pragnie się przyuczyć jeździć na nartach czy desce snowbordowej. Tymczasem same chęci nie wystarczą, bo najważniejszy jest odpowiedni ubiór a także urządzenia.

Fachowy sklep z odzieżą oraz akcesoriami myśliwskimi - spodnie myśliwskie

polowanie
Autor: Fyn Kynd
Źródło: http://www.flickr.com
Myślistwo jest w dzisiejszych czasach niesłychanie modne i multum osób, w szczególności mężczyzn, się tym zajmuje. Myślistwo jest to wyjątkowa sztuka, która polega na ostrożnym tropieniu zwierząt oraz ich zabijaniu, naturalnie zgodnie z wszelkimi regułami etycznymi oraz zgodnie z prawem.

Czy sztuka przetrwania jest dzisiaj pociągającą pasją?

buty wojskowe
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy człowiek na pewno powinien posiadać pasję. Jest to bez mała obowiązkowy element naszego codziennego funkcjonowania, który w wielu przypadkach pomaga nam zapomnieć o wszystkich dotykających nas kłopotach. W praktyce wprawdzie w szeregu przypadków okazuje się, że ich nie posiadamy, co jak najbardziej jest zjawiskiem wyjątkowo negatywnym. Idąc dalej tym tropem okazuje się również, że często przedmiotem naszych zainteresowań są różnorodne aspekty.

Wojsko na pokazie mody

Czołg T-34
Moda na militaria od dłuższego czasu nie słabnie. Dzieje się tak dlatego, że militarne ciuchy nie tylko dodają nam szyku i oryginalności, a z rozmysłem łączone z ubraniami sportowymi sprawiają, że jest nam wygodnie i na luzie. Bez względu na nasze pokojowe usposobienie pobawmy się więc w zbrojny konflikt, a przynajmniej w rewolucję w naszej garderobie.
Syndicate content