Lakier

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie zalety dla przyjemnej jazdy i dobrego wyglądu będzie mieć dbanie o tapicerkę i karoserię.

samochód
Autor: Gavin Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy samochód wraz z upływającymi latami powoli zmienia swój wygląd. Na warstwę lakieru działają cały czas atmosferyczne warunki, słońce, śniegi i deszcze, i powodują one jego blaknięcia, przebarwienia czy matowienia. Dodatkowo podczas codziennej jazdy niezwykle łatwo jest o różnego rodzaju porysowania, co do większości których nawet się nie wie, skąd się wzięły.

Twój samochód nie wygląda już jak nowy? Zdecyduj się na auto detailing

granatowy ford mondeo
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód zakupiony w salonie zawsze zachwyca właściciela tym, jak się prezentuje. Kiedy jednak jest intensywnie użytkowany, to po pewnym czasie nie wygląda perfekcyjnie. Lakier nie lśni wyraźnie, a tapicerka w środku prezentuje się tak, jakby lala jej świetności dawno przeminęły. Rozwiązaniem tego rodzaju problemów auto detailing – proces, który przywraca pojazdom ich doskonały wygląd.

Co można zrobić, aby na powrót swojemu staremu autu odpowiedni wygląd

nienowy już samochód
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
Po dziesięciu latach jeżdżenia każdy samochód może zacząć gorzej wyglądać. Przede wszystkim widoczne to będzie na karoserii, jaka jest przecież poddawana ciężkim warunkom. Słońce, deszcz i niskie temperatury nie pozostają bez wpływu na stan lakieru, a przecież w trakcie używania samochodu przytrafić się również mogą różnego rodzaju rysy, stłuczenia czy nawet poważniejsze wypadki.

W jaki sposób troszczyć się o nasz pojazd by jak najdłużej prezentował się dobrze?

zadbany samochód
Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel samochodu wie jak istotne jest by o niego zadbać. Tym bardziej właściciele nowych aut usilnie starają się by długo wyglądały jak w dniu zakupu. Jednak z czasem nasz zapał maleje oraz chęć do zajmowania się pojazdem jest mniejsza. Niestety siłą rzeczy widać już po samochodzie jego przebieg. Z tego powodu jeżeli chcemy na dłużej zachować jego dobry stan trzeba w to włożyć dużo wysiłku. W jaki sposób dbać o pojazd? Kwestia dbania o samochód od zewnątrz to jedno. Ważne by był czysty, a lakier najlepiej gdyby był zakonserwowany warstwą wosku.

W jaki sposób możemy uchronić lakier naszego samochodu? Jaki sposób wydaje się najlepszy?

samochód
Autor: Yomar Lopez
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób możemy ochronić lakier naszego auta bez potrzeby rozkładania go na części? Łatwy sposób to oklejenie go folią ochronną przezroczystą lub kolorową. Czy tego typu metamorfoza jest opłacalna?

Nie prezencja, ale bezpieczeństwo – czyli co jest najistotniejsze w przypadku auta

samochód terenowy
Autor: Doug McCaughan
Źródło: http://www.flickr.com
Auto – oczywiście każdy z nas dobrze wie, że jego zakup to nie wszystko. Oczywiście, już aby można było sobie na niego pozwolić, trzeba się mocno postarać. W końcu na ogół są to niemałe kwoty, które dla większości osób wiążą się z długim oszczędzaniem.

Kosmetyka samochodowa będzie niezwykle ważna

samochód
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy troszczyć się o swój samochód
Dobrze działający wóz, to nie tylko silnik i wszelkie urządzenia elektroniczne, lecz to również blacha, która będzie pozbawiona rdzy oraz idealny lakier, który tą blachę osłoni. Jednak musimy wspomnieć, że o zewnętrzny wizerunek samochodu powinniśmy dbać calutki czas, ponieważ jedynie wówczas będziemy mieli gwarancję, że uda nam się unikać wizyt w warsztacie mechanika, a dodatkowo jeszcze da nam to pewność, że na czas będziemy mogli zauważyć wszelkie niebezpieczne zmiany w naszej karoserii.

Ścieranie zarysowań metodą polerowania jest w chwili obecnej prawdziwym przebojem!

auto
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłoby się zdawać, że samochody są oczkiem w głowie wyłącznie mężczyzn. W tej chwili często się przydarza, że dziewczyny mające własne auta również o nie dbają.

Jak chronić lakier auta, aby był on bardzo wytrzymały? Jakiego typu działania możemy zastosować?

biały samochód
Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób utrzymać doskonały wygląd naszego auta? Oczywiście, jak będziemy o nie dbać na bieżąco, to nie będziemy musieli się obawiać, że lakier szybko będzie się niszczył. Jednak zaniedbanie jego stanu spowoduje, że po pewnym czasie taki pojazd może prezentować się coraz gorzej, nawet tak, iż będzie na nim widoczna każda plamka rdzy. Nie można doprowadzić do takiej sytuacji.

W jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć bagażnik w samochodzie?

Mata do bagażnika
Powszechnie wiadomo, że wykorzystywanie przez nas aut ma obecnie miejsce na niebywale szeroką skalę. Można wręcz bez skrępowania zaryzykować stwierdzeniem, że duża część z nas całkowicie nie wyobraża sobie momentu, gdyby nagle pojazdy miały by zostać wycofane z użytku. Dzięki nim udaje się nam codziennie bez trudności dojeżdżać w miejsce naszego zatrudnienia, bez nieodzowności korzystania z komunikacji miejskiej, co w rzeczywistości w szeregu przypadków przekłada się na duże oszczędności czasu.
Syndicate content