Lakier

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie zalety dla przyjemnej jazdy i dobrego wyglądu będzie mieć dbanie o tapicerkę i karoserię.

samochód
Autor: Gavin Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy samochód wraz z upływającymi latami powoli zmienia swój wygląd. Na warstwę lakieru działają cały czas atmosferyczne warunki, słońce, śniegi i deszcze, i powodują one jego blaknięcia, przebarwienia czy matowienia. Dodatkowo podczas codziennej jazdy niezwykle łatwo jest o różnego rodzaju porysowania, co do większości których nawet się nie wie, skąd się wzięły.

Twój samochód nie wygląda już jak nowy? Zdecyduj się na auto detailing

granatowy ford mondeo
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód kupiony w salonie zawsze olśniewa właściciela tym, jak wygląda. Kiedy jednak jest intensywnie użytkowany, to po jakimś czasie nie jest już taki piękny. Lakier nie lśni wystarczająco mocno, a tapicerka w środku wygląda tak, jakby lala jej świetności dawno przeminęły. Rozwiązaniem takim problemów auto detailing – proces, który przywraca samochodom ich doskonały wygląd.

Co można zrobić, aby na powrót swojemu staremu autu odpowiedni wygląd

nienowy już samochód
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
Po dziesięciu latach jeżdżenia każdy samochód może zacząć gorzej wyglądać. Przede wszystkim widoczne to będzie na karoserii, jaka jest przecież poddawana ciężkim warunkom. Słońce, deszcz i niskie temperatury nie pozostają bez wpływu na stan lakieru, a przecież w trakcie używania samochodu przytrafić się również mogą różnego rodzaju rysy, stłuczenia czy nawet poważniejsze wypadki.

W jaki sposób troszczyć się o nasz pojazd by jak najdłużej prezentował się dobrze?

zadbany samochód
Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada samochód wie jak istotne jest żeby o niego zadbać. Tym bardziej posiadacze nowych samochodów bardzo starają się by jak najdłużej wyglądały jak podczas zakupu. Natomiast z biegiem lat nasz zapał maleje i chęć do zajmowania się autem się zmniejsza. Niestety siłą rzeczy widać już po naszym aucie jego przebieg. Z tego powodu jak chcemy na dłużej zachować jego idealny stan trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Jak dbać o pojazd? Kwestia dbania o zewnętrzny wygląd samochodu to jedno. Ważne żeby był czysty, a lakier dobrze gdyby był pokryty warstwą wosku.

W jaki sposób możemy uchronić lakier naszego samochodu? Jaki sposób wydaje się najlepszy?

samochód
Autor: Yomar Lopez
Źródło: http://www.flickr.com
Jak można ochronić lakier naszego samochodu bez konieczności rozbierania go na części? Najłatwiejszy sposób to oklejenie go folią ochronną bezbarwną albo kolorową. Czy taka metamorfoza jest opłacalna?

Nie prezencja, ale bezpieczeństwo – czyli co jest najistotniejsze w przypadku auta

samochód terenowy
Autor: Doug McCaughan
Źródło: http://www.flickr.com
Auto – zapewne każdy z nas ma świadomość, że jego zakup to nie wszystko. Oczywiście, już aby można było sobie na niego pozwolić, należy się zazwyczaj postarać. W końcu na ogół są to niebagatelne kwoty, które dla większości osób wiążą się z długim oszczędzaniem.

Kosmetyka samochodowa będzie niezwykle ważna

samochód
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy troszczyć się o swój samochód
Dobrze działający wóz, to nie tylko silnik i wszelkie urządzenia elektroniczne, lecz to również blacha, która będzie pozbawiona rdzy oraz idealny lakier, który tą blachę osłoni. Jednak musimy wspomnieć, że o zewnętrzny wizerunek samochodu powinniśmy dbać calutki czas, ponieważ jedynie wówczas będziemy mieli gwarancję, że uda nam się unikać wizyt w warsztacie mechanika, a dodatkowo jeszcze da nam to pewność, że na czas będziemy mogli zauważyć wszelkie niebezpieczne zmiany w naszej karoserii.

Ścieranie zarysowań metodą polerowania jest w chwili obecnej prawdziwym przebojem!

auto
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłoby się zdawać, że samochody są oczkiem w głowie wyłącznie mężczyzn. W tej chwili często się przydarza, że dziewczyny mające własne auta również o nie dbają.

Jak chronić lakier auta, aby był on bardzo wytrzymały? Jakiego typu działania możemy zastosować?

biały samochód
Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób utrzymać doskonały wygląd naszego samochodu? Rzecz jasna, jeśli zadbamy o nie na bieżąco, to nie będziemy musieli się obawiać, że lakier w zbyt szybkim tempie będzie się niszczył. Tylko zaniedbanie jego wewnętrznego wyglądu spowoduje, że po pewnym czasie taki pojazd może prezentować się coraz gorzej, aż tak, że będzie na nim dostrzegalna każda plamka rdzy. Nie można doprowadzić do tej sytuacji.

W jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć bagażnik w samochodzie?

Mata do bagażnika
Powszechnie wiadomo, że wykorzystywanie przez nas aut ma dzisiaj miejsce na wyjątkowo okazałą skalę. Można wręcz odważnie zaryzykować określeniem, że znacząca część z nas całkowicie nie wyobraża sobie chwili, jeśli nagle pojazdy miały by zostać wycofane z użytku. Dzięki nim udaje się nam codziennie bez trudności dostawać się w miejsce naszego zatrudnienia, bez niezbędności korzystania z komunikacji miejskiej, co w rzeczywistości w szeregu przypadków przekłada się na spore oszczędności czasu.
Syndicate content