Mundur

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Naszycie na mundur harcerski w asortymencie składnicy harcerskiej - podstawowy skład ubioru harcerskiego.

harcerz
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Całkowity ubiór harcerski składa się z paru istotnych rzeczy. Mundur składa się koszuli bądź bluzy mundurowej, w przypadku chłopców ze spodni, zaś w przypadku dziewczyn ze spódnicy. Do tego innym fragmentem munduru harcerskiego jest też nakrycie głowy, do jakiego przypina się lilijkę. Ponadto harcerze noszą też chustę pod kołnierzem i pas do spodni bądź spódnicy. Ważną częścią munduru harcerskiego są też naszywki, z jakich każda posiada inne znaczenie.

Składowe umundurowania – różne mundury oraz elementy wyposażenia

mundur harcerski
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Na terenie zarówno państw świata, jak i naszego kraju działają różne formacje militarne i umundurowane. Ich cechą wyróżniającą jest to, że używają mundurów. To właśnie mundur pozwala odróżnić członków tych grup od reszty obywateli. Jakie są cechy specyficzne różnych formacji mundurowych oraz jak wyglądają ich mundury?

Zalety harcerskiego życia, najważniejsze wyposażenie które każdy porządny harcerz ma po prostu mieć

harcerze
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Harcerze od wielu lat aktywnie działają w naszym społeczeństwie. Dzisiaj, w erze internetu i nowoczesnej technologii wprawdzie dużo straciło na znaczeniu, ale w dalszym ciągu w niejednej szkole bardzo dynamicznie działają harcerskie drużyny, skupiając wokół siebie młodzież i dzieci.

Czemu dodatki harcerskie dobrze zamówić w sieci?

Harcerz
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Bycie harcerzem to wcale nie jest banalna sprawa. Należy naprawdę trochę się pomęczyć, żeby otrzymać krzyż harcerski. Często w pewnym wieku część osób przestaje uczestniczyć w spotkaniach, ale i tak, normy, które zaszczepiono w harcerstwie pozostają w człowieku na zawsze. A gdy jest się ciągle działającym harcerzem, jeździ na obozy, spotyka, co pewien czas na zbiórkach harcerskich to bardzo ważny jest strój harcerza, który pokazuje przynależność do ZHP.

Wyposażenieharcerki przydatne na biwaku .

harcerze
Autor: Leslie Science & Nature Center
Źródło: http://www.flickr.com
Harcerstwo od lat cieszy się w naszym kraju niesłabnącym powodzeniem. W ubiegłych latach było bardzo popularne, w zasadzie każda szkoła miała swoje harcerskie i zuchowe gromady.
Syndicate content