koła

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Już teraz wyposaż się w odpowiednie opony na zimę , a także felgi stalowe

biała honda civic
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Większość facetów interesuje się motoryzacją i ma na ten temat wielkie pojęcie. Są natomiast pewne dziedziny, w jakich każdy człowiek powinien się doszkolić.

Kupowanie opon i podobnych artykułów przez Internet? To się opłaca!

oponasamochodowa
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wskazane jest zastanowić się nad kupnem opon przez Internet. Faktem jest, że dzięki wykorzystaniu sieci dało się będzie zaoszczędzić niemało gotówki. Gdy nie pragniemy zdecydować się na wysyłanie towaru – będzie można wynaleźć oferty sklepów stacjonarnych. W punktach tego gatunku zyskamy nie jedynie typowe opony, ale także dużo bardziej oryginalnych towarów.

Mocne i wyśmienite opony terenowe od polecanych marek

opona w Ford Focus
Autor: Michael Sheehan
Źródło: http://www.flickr.com
Opony terenowe to opony, które są stosowane w ciężkich warunkach, w związku z tym na pewno opony te muszą być daleko trwalsze od typowych opon. Zwykłe opony naturalnie nie nadają się do jazdy na błotnistym bądź skalnym terenie, jazda na typowych oponach mogłaby być niebezpieczna, ponadto na terenie błotnistym pewnie auto zakopałoby się w ciągu kilku sekund.

Należyta autolaweta pomoże nam przewieźć zepsute auto do naprawy

w warsztacie samochodowym
Autor: blastpaintrestore
Źródło: http://www.flickr.com
Awarie woza zdarzają się nagminnie i w różnych lokalizacjach i okolicznościach. W takich wypadkach przydaje się pomoc drogowa, mająca należytą lawetą, która doholuje zepsuty czterokołowiec do warsztatu. Ściąganie aut z zagranicy w złym stanie technicznym bywa dalej wykonywane. Do przewozu wozu w takim stanie konieczna jest autolaweta (Szczecin).

Przed zakupem opon zimowych, warto przemyśleć jakie będą najodpowiedniejsze do określonego typu auta.

samochód Audi A3
Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
Opony to jedyny fragment pojazdu łączącego go z powierzchnią drogi. To od ich sprawności zależy gwarancja ochrony podróżujących. Dlatego zasadnicze jest, aby nie zapominać o okresowej zmianie ogumienia, kontrolowaniu stanu protektora a także o regularnym pilnowaniu ilości powietrza w oponach.

W jaki sposób dostosować obręcz, opony zimowe premada

łańcuchy na oponach
Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com
Aluminiowe felgi przede wszystkim ozdabiają wóz, aczkolwiek to nie jedyna ich wartość. Porządny wizerunek to nie wszystko, przy wyborze felg powinno się kierować rozwagą, a nie tylko uczuciami. Pomyłki w doborze wymiaru skutkują pogorszeniem właściwości jezdnych, a gołym okiem trudno odróżnić felgę stworzoną z trwałego metalu, od podróbki miernej jakości.

Kiedy pogoda zmienia się na zimową, wielu trudności i niebezpieczeństw unikniesz dzięki wymianie opon

bramy garażowe
Autor: Normstahl
Źródło: Normstahl
Aktualnie trudno jest wyobrazić sobie normalne egzystowanie bez samochodu. Nawet jeśli nie mamy auta do indywidualnej dyspozycji, przeważnie w takim przypadku ma go ktoś z rodziny lub znajomych.

Co warto wiedzieć odnośnie zakupu opon do samochodu ciężarowego?

opona w BMW
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywistym jest, że na możliwość bezpiecznej jazdy wpływ ma wiele czynników, w tym jednym z najważniejszych jest porządne ogumienie. Wielu kierowców lekceważy niestety tę sprawę i zapomina o kupieniu odpowiednich opon do auta i pory roku.

Opony w aucie są niezwykle istotnym elementem, decydującym o wygodzie podczas jazdy i bezpieczeństwie – długość hamowania auta warunkuje właśnie między innymi odpowiednie ogumienie.
Syndicate content