kurtka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zima nie musi być straszna – wystarczy stosownie się zabezpieczyć

zima w mieście
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to pora roku przez jednych lubiana, przez innych niechciana. Przyczyną tego ostatniego stanu jest oczywiście niska temperatura, która zniechęca do przebywania na świeżym powietrzu. Jednakże zima nie taka straszna, jeśli zatroszczymy się o właściwy strój. A do wyboru mamy w praktyce spory asortyment. Najważniejsza jest oczywiście dobrze dobrana kurtka lub płaszcz zimowy. Kiedy temperatura nie jest bardzo obniżona można zdecydować się chociażby na kamizelki puchowe, które dobrze wyglądają, a równocześnie dobrze zabezpieczają przed utratą ciepła.

Zatroszcz się o odpowiednią garderobę oraz akcesoria przy uprawianiu dyscyplin na śniegu, to istotne dla zdrowia i bezpieczeństwa

snowboardzista na stoku
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Sporty zimowe cieszą się w naszym kraju coraz większym powodzeniem. Polacy chętnie korzystają z rodzimych stoków, ale też nierzadko wyjeżdżają za granicę, żeby zakosztować śnieżnego szaleństwa w znanych kurortach w Austrii, Włoszech czy Czechach. Nieważne, czy decyduje się na narty czy snowboard - w każdym razie należy zadbać o optymalne wyposażenie. To bardzo istotne dla zdrowia oraz komfortu.

Ubiór osoby jeżdżącej na snowboardzie – podstawowe wyposażenie. Co na pewno trzeba kupić?

człowiek i snowboard
Autor: Eyes Up
Źródło: http://www.flickr.com
Kostium snowboardzisty jest kluczową kwestią. Oczywiście możemy ubrać się po prostu w komfortowy, zimowy zestaw sportowy, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że kostium ten nie spełni naszych potrzeb, a przede wszystkim – iż nie sprawdzi się jako strój do uprawiania zimowych sportów.

Wyruszamy zimą w góry - oprzyrządowanie i ubiór

w górach zimą
Autor: Jeremy Bronson
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku duża ilość osób staje przed zapytaniem - jak się przyodziać oraz co zapakować do plecaka wychodząc w góry. W lecie rzecz wygląda zdecydowanie lepiej niż zimą. Zima to już wielowarstwowa garderoba, należyte obuwie trekingowe wraz z osprzętem umożliwiającym pewnie oraz wygodnie przemierzać w wyższym stopniu wymagające trasy.

Frajda biegania

buty zimowe
Autor: Nike
Źródło: domodi.pl
Tysiące Polaków biega, co możemy zaobserwować na każdym kroku. Dlaczego? Dla zdrowia, odstresowania się, udowodnienia sobie i innym, że poradzą sobie.
Poza tym to tani sport, albowiem aby biegać niekonieczne są przebyte kursy czy specjalistyczne oprzyrządowania. Wystarczą dobre buty, wygodne ubranie sportowe i... ruszamy w trasę.

Niezbędnik dla biegających - zobacz co powinieneś posiadać

bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Wśród często używanych akcesoriów do biegania, możemy wyróżnić tj.: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie można także nie wymienić innych istotnych rzeczy takich jak: radio z słuchawkami, którego słuchanie poza tym że uprzyjemnia nam codzienny trening, może nam także pozwolić na naukę języka czy po prostu przyjemność słuchania lektury lub słuchania lubianej muzyki albo też stacji radiowej. Jogging powinno być dla nas zabawą, sposobem na aktywny odpoczynek. Jogging jest mało wymagającym sportem, nie ma jednak przeszkód abyśmy sobie naszą gimnastykę sprawili jeszcze więcej przyjemnymi.

Akcja: jedziemy motocyklem

Szybkość, wolność, adrenalina, wyścig z wiatrem, warkot silnika, dochodzący spod dwóch kółek to coś co miłośnicy motorów lubią najbardziej. Na temat motocyklistów krąży wiele negatywnych opinii. Często mówi się ich dawcami narządów wewnętrznych, głupkami, drogowymi egoistami, którzy nie przejmują się z zasadami ruchu drogowego. Jednak wbrew tym nieprzychylnym głosom, z roku na rok przybywa ich coraz więcej.
Syndicate content