kurtka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zima nie musi być straszna – wystarczy stosownie się zabezpieczyć

zima w mieście
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to pora roku przez jednych lubiana, przez innych niechciana. Przyczyną tego ostatniego stanu jest oczywiście niska temperatura, która zniechęca do przebywania na świeżym powietrzu. Jednakże zima nie taka straszna, jeśli zatroszczymy się o właściwy strój. A do wyboru mamy w praktyce spory asortyment. Najważniejsza jest oczywiście dobrze dobrana kurtka lub płaszcz zimowy. Kiedy temperatura nie jest bardzo obniżona można zdecydować się chociażby na kamizelki puchowe, które dobrze wyglądają, a równocześnie dobrze zabezpieczają przed utratą ciepła.

Zatroszcz się o odpowiednią garderobę oraz akcesoria przy uprawianiu dyscyplin na śniegu, to istotne dla zdrowia i bezpieczeństwa

snowboardzista na stoku
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Sporty zimowe cieszą się w naszym kraju coraz większym powodzeniem. Polacy chętnie korzystają z rodzimych stoków, ale też nierzadko wyjeżdżają za granicę, żeby zakosztować śnieżnego szaleństwa w znanych kurortach w Austrii, Włoszech czy Czechach. Nieważne, czy decyduje się na narty czy snowboard - w każdym razie należy zadbać o optymalne wyposażenie. To bardzo istotne dla zdrowia oraz komfortu.

Ubiór osoby jeżdżącej na snowboardzie – podstawowe wyposażenie. Co na pewno trzeba kupić?

człowiek i snowboard
Autor: Eyes Up
Źródło: http://www.flickr.com
Kostium snowboardzisty jest kluczową kwestią. Oczywiście możemy ubrać się po prostu w komfortowy, zimowy zestaw sportowy, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że kostium ten nie spełni naszych potrzeb, a przede wszystkim – iż nie sprawdzi się jako strój do uprawiania zimowych sportów.

Wyruszamy zimą w góry - oprzyrządowanie i ubiór

w górach zimą
Autor: Jeremy Bronson
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku duża ilość osób staje przed dylematem - w jaki sposób się ubrać a także co spakować do plecaka idąc w góry. W lecie rzecz wygląda o wiele lepiej niż zimą. Zima to już wielowarstwowa konfekcja, stosowne obuwie trekingowe wraz z osprzętem umożliwiającym bezpiecznie i wygodnie przemierzać bardziej wymagające szlaki.

Frajda biegania

buty zimowe
Autor: Nike
Źródło: domodi.pl
Coraz więcej Polaków oddało się pasji biegania, temu nie da się zaprzeczyć. Dlaczego? Dla zdrowia, odstresowania się, udowodnienia sobie i innym, że sprostają zadaniu.
Poza tym to tani sport, gdyż aby uprawiać jogging niepotrzebne są przebyte kursy czy specjalistyczne oprzyrządowania. Powinniśmy posiadać jedynie dobre buty, wygodne ubranie sportowe i... w drogę!

Niezbędnik dla biegających - zobacz co powinieneś posiadać

bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Pośród istotnych akcesoriów do biegania, można wyróżnić tj.: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie możemy też pominąć innych często używanych rzeczy na przykład: radio z słuchawkami, którego odsłuchiwanie oprócz tego że umili nam gimnastykę, może nam również pozwolić na naukę języka czy po prostu rozkosz słuchania audiobooku lub słuchania ukochanej muzyki albo stacji radiowej. Bieganie powinno być dla uprawiających ten sport radością, sposobem na aktywny odpoczynek. Bieganie jest nie zbyt wymagającym sportem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy sobie nasze ćwiczenia uczynili jeszcze bardziej miłymi.

Akcja: jedziemy motocyklem

Szybkość, swoboda, adrenalina, wyścig z wiatrem, hałas silnika, dochodzący spod motoru to coś co miłośnicy motorów lubią najbardziej. Na temat motocyklistów mówi się wiele negatywnych opinii. Często mówi się ich dawcami narządów wewnętrznych, niespełna rozumu, drogowymi egoistami, którzy nie liczą się z przepisami ruchu drogowego. Jednak pomimo tym niemiłym głosom, z roku na rok zaczyna jeździć ich coraz więcej.
Syndicate content