transport

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak przygotować się do dalekich wypraw na rowerze? Ważne elementy, które mają znaczący wpływ na wygodę naszej jazdy na rowerze.

rower
Autor: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com
Zwolennicy jazdy na rowerze chętnie wybierają ten środek transportu na niedługie wycieczki. W przypadku dalszych wypraw także możemy wykorzystać rower, konieczne jednak będzie odpowiednie przegotowanie się do podróży.

Przełom w sektorze paliwowym - bezpieczne dla środowiska rozwiązania podbijają rynek

tankowanie
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona środowiska jest obecna w niemal każdej dziedzinie naszego istnienia. Istnieją już ekologiczne kosmetyki,części garderoby,nasiona i nawozy,jak również lekarstwa. Teraz przyszła pora na zmiany w fabrykach wytwarzających auta i związane z nimi przyrządy. Samochody elektryczne to dopiero początek. Coraz bardziej znane stają się też uzyskiwane z glonów i innych mikroorganizmów biopaliwa zasilające nasze pojazdy, czy używania do tego celu i promieni słonecznych.

Kierowanie samochodem – o czym koniecznie trzeba pamiętać w kwestii zdrowia kierowcy?

kierowca
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą zdobyć prawo jazdy mają obowiązek wcześniej przejść badania lekarskie. Badania lekarskie dotyczą nie tylko osób, które zamierzają dopiero zdobyć prawo jazdy, ale także kierowców, którzy już zdążyli prawo jazdy zdobyć. Ten ostatni obowiązek odnosi się do kierowców jeżdżących zawodowo. Badania kierowców obejmują także badania psychologiczne. Badania kierowców, które przeprowadza uprawiony psycholog transportu tworzone są przez dwie części.

Samochód – jak wskazane jest współcześnie o niego dbać, aby służył rzeczywiście jak najdłużej?

samochód
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód to jeden z tych środków transportu, które charakteryzują się współcześnie faktycznie wielkim zainteresowaniem. Z jakiego powodu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że sporo osób może sobie pozwolić na zakup własnego auta, co jest spowodowane popularnością samochodów używanych, jakich ceny są zdecydowanie niższe aniżeli nowych pojazdów. Bez względu jednakże na to, czy jest się właścicielem nowego czy używanego samochodu, jeżeli chce się, by posłużył on w doskonałym stanie jak najdłużej, trzeba o niego prawidłowo zadbać. Jak?

Oddaj swojego wiekowego grata na złom i zakup nową brykę do garażu!

wrak samochodu
Autor: Istockphoto
Źródło: Istockphoto
Twoje auto nie jest zdatne już do użytku? Zastanawiasz się co z nim zrobić? Już teraz przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się w jakim miejscu zlokalizowane są najlepsze złomowiska w Polsce.

O czym wypada pamiętać, wykonując likwidację pojazdu?

autozłom
Autor: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com
Złomowanie pojazdów to coś, na co decyduje się dziś mnóstwo osób. Stary, niepraktyczny już samochód naturalnie zajmuje drogocenne miejsce w garażu, w związku z tym jeżeli i Ty posiadasz takie auto - dostarcz je na auto złom Katowice.

Złomowanie aut - czy to istotnie się opłaca?

Auto złom
Autor: Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób zadaje sobie ważkie pytanie - co zrobić z zepsutym lub starym samochodem, jakiego już nie używamy? Jeżeli auto jest jeszcze przydatne do użytku, to sporo ludzi decyduje się na jego sprzedaż. Niemniej nie zawsze posiadamy taką ewentualność, ponadto wyszukiwanie kupca na samochód nie jest takie łatwe, jak mogłoby się z początku wydawać.

Samochód na wesele Kraków może nam wynająć

Samochód na wesele
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Czy limuzyny Kraków również ma we własnej propozycji?
Jeżeli planujemy ślub powinniśmy myśleć o tym, aby jakoś dostać się do kościoła, a później na salę.

Różne moduły zwiększające bezpieczeństwo w komunikacji na osiedlach

Droga ekspresowa
Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
W urbanistyce miasta jest wiele różnych elementów. Część z nich usprawniają poruszanie się pieszym, kierowcom i rowerzystom, a część poprawia orientację w otoczeniu i lokalizację poszczególnych charakterystycznych miejsc, lecz zdecydowana większość z nich to reklamy lub kryptoreklamy.

Dobry auto złom w Poznaniu i Warszawie

laweta z wrakiem
Autor: spatz_2011
Źródło: http://www.flickr.com
Auto złom Poznań przyjmuje każdy pojazd do złomowania, zapewnia darmowe holowanie auta, daje zaświadczenie o złomowaniu, oferuje środki finansowe za każdy oddany samochód.
Syndicate content