transport

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak przygotować się do dalekich wypraw na rowerze? Ważne elementy, które mają znaczący wpływ na wygodę naszej jazdy na rowerze.

rower
Autor: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com
Pasjonaci jazdy na rowerze chętnie wybierają ten środek transportu na niedługie wycieczki. W przypadku dalszych wypraw również można wykorzystać rower, konieczne jednak będzie dobre przegotowanie się do wyprawy.

Przełom w sektorze paliwowym - bezpieczne dla środowiska rozwiązania podbijają rynek

tankowanie
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona środowiska jest obecna w niemal każdej dziedzinie naszego życia. Są już ekologiczne kosmetyki,odzież,nasiona i nawozy,jak i lekarstwa. Teraz przyszła pora na zmiany w placówkach wytwarzających auta i związane z nimi przyrządy. Samochody elektryczne to dopiero początek. Coraz bardziej znane stają się też uzyskiwane z glonów i innych mikroorganizmów biopaliwa zasilające nasze pojazdy, czy stosowania do tego celu albo promieni słonecznych.

Kierowanie samochodem – o czym koniecznie trzeba pamiętać w kwestii zdrowia kierowcy?

kierowca
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą zdobyć prawo jazdy muszą wcześniej odbyć badania lekarskie. Badania lekarskie odnoszą się nie tylko do osób, które zamierzają dopiero zrobić prawo jazdy, ale także kierowców, którzy już je mają. Ten ostatni obowiązek odnosi się do kierowców jeżdżących zawodowo. Badania kierowców obejmują między innymi badania psychologiczne. Badania kierowców, które prowadzi uprawiony psycholog transportu składają się z dwóch części.

Samochód – jak wskazane jest współcześnie o niego dbać, aby służył rzeczywiście jak najdłużej?

samochód
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód to jeden z tych środków lokomocji, które charakteryzują się dziś faktycznie wielkim zainteresowaniem. Czemu? Najczęściej przez wzgląd na fakt, że dużo osób może sobie pozwolić na kupno swojego auta, co jest spowodowane popularnością samochodów używanych, jakich ceny są zauważalnie niższe niż nowych pojazdów. Niezależnie jednakże od tego, czy jest się właścicielem nowego lub używanego samochodu, jeżeli pragnie się, by posłużył on w świetnym stanie jak najdłużej, trzeba o niego odpowiednio zadbać. Jak?

Oddaj swojego wiekowego grata na złom i zakup nową brykę do garażu!

wrak samochodu
Autor: Istockphoto
Źródło: Istockphoto
Twoje auto nie jest zdatne już do użytku? Myślisz co z nim zrobić? Już teraz przeczytaj ten materiał, a dowiesz się w jakim miejscu zlokalizowane są najlepsze złomowiska w Polsce.

O czym wypada pamiętać, wykonując likwidację pojazdu?

autozłom
Autor: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com
Złomowanie pojazdów to coś, na co decyduje się dzisiaj sporo osób. Stary, bezużyteczny już samochód bezsprzecznie zajmuje drogocenne miejsce w garażu, zatem jeśli i Ty masz takie auto - daj je na auto złom Katowice.

Złomowanie aut - czy to istotnie się opłaca?

Auto złom
Autor: Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo jednostek zadaje sobie ważne pytanie - co uczynić z zepsutym lub starym samochodem, jakiego już nie używamy? Jeżeli auto jest jeszcze zdatne do użytku, to wiele postaci decyduje się na jego sprzedaż. Chociaż nie zawsze mamy taką możność, oprócz tego poszukiwanie kupca na samochód nie jest takie bezproblemowe, jak zdołałoby się z początku wydawać.

Samochód na wesele Kraków może nam wynająć

Samochód na wesele
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Czy limuzyny Kraków także posiada we własnej ofercie?
Jeżeli obmyślamy ślub powinniśmy myśleć o tym, by jakoś dojechać do kościoła, a następnie na salę.

Różne moduły zwiększające bezpieczeństwo w komunikacji na osiedlach

Droga ekspresowa
Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
W urbanistyce miasta jest wiele różnych elementów. Część z nich usprawniają poruszanie się pieszym, kierowcom i rowerzystom, a część poprawia orientację w otoczeniu i lokalizację poszczególnych charakterystycznych miejsc, lecz zdecydowana większość z nich to reklamy lub kryptoreklamy.

Dobry auto złom w Poznaniu i Warszawie

laweta z wrakiem
Autor: spatz_2011
Źródło: http://www.flickr.com
Auto złom Poznań przyjmuje każdy samochód na złom, zapewnia darmowe holowanie auta, wystawia zaświadczenie o złomowaniu, proponuje gotówkę za każdy oddany samochód.
Syndicate content