polska

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad kupnem Fiata Seicento? Co sądzić o tym samochodzie, czy warto go nabyć?

Fiat Punto
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Twierdzi się, iż Fiat 126p prawdziwie zmotoryzował Polskę. Nawet jeżeli jest w tym określeniu przesada, to powinniśmy przyznać, że ten model auta ma znaczny wpływ na nasz rodzimy rynek. Dowodem dość tani i ogólnodostępny Cinquecento, który po niedługim czasie doczekał się i swojego lepszego następcy. Zdecydowanie trzeba potwierdzić, iż to właśnie Seicento jest następcą roli takiego samochodu, jakim w dawnych czasach był znany wszystkim “maluszek”.

Znakomite wyjazdy windsurfingowe - dla amatorów oraz znawców

Windsurfing
Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Windsurfing to niezmiernie modna dziedzina sportowa, jaka przynależy do wodnych dziedzin sportu. Windsurfing praktykuje się przy użyciu deski oraz zamocowanego do niej pędnika żaglowego, który jest zespołem masztu, bomu oraz żagla. Żagle mogą mieć rozliczną powierzchnię, jaką dobiera się w zależności od umiejętności windsurfera, siły wiatru czy także postury danej postaci.

Polska zima – w jaki sposób łatwiej przetrwać rzeczywiście niskie temperatury oraz w które akcesoria z pewnością należy się zaopatrzyć?

koszyk
Autor: Stelton
Źródło: Stelton
Polska zima bywa niestety bardzo kłopotliwa. Niskie temperatury, niekiedy siarczyste mrozy, opady śniegu i deszczu to tylko niektóre atrakcje, które jest w stanie zapewnić. Poza tym, z reguły trwa dosyć długo, wobec tego dobrze jest się do niej rozsądnie przygotować. Jak? Przede wszystkim, podstawą jest wysokiej jakości obuwie. Powinno być dobrze ocieplone oraz posiadać grubą podeszwę, która będzie chroniła stopę przed mrozem.
Syndicate content