Na rynku oferowane są wycieraczki do auta znanych producentów ale znaleźć można również niedrogie

W ubiegłym stuleciu, kobieta z Nowego Jorku jadąca pojazdem komunikacji miejskiej zauważyła wysiadanie, co pewien czas kierującego tramwajem celem ręcznego wycierania przedniej szyby tramwaju z wody. Skłoniło ją to do przyjrzenia się tej niedogodności. Wynalazła ręcznie sterowaną dźwignię obsługiwaną przez kierowcę, wyposażoną w odpowiednie pióra do wycieraczek po zewnętrznej stronie pojazdu, służące do ścierania opadów deszczu lub opadów śniegu. Niebawem po opatentowaniu pomysłu w urzędzie patentowym, prawie każde auto z USA posiadało już zainstalowane wycieraczki do samochodu.

Continue reading „Na rynku oferowane są wycieraczki do auta znanych producentów ale znaleźć można również niedrogie”

Jeżeli na tegoroczne wakacje wybierasz się na pewną górską wyprawę, albo planujesz letni, kilkudniowy wypad z przyjaciółmi, czy rodziną – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat odpowiedniego sprzętu i akcesoriów.

Kiedy nadchodzi okres letni, robi się ciepło – każdy właśnie zamyśla o wypoczynkowym urlopie. Marzymy o relaksie od obowiązków, beztroskim spędzeniu wolnego z rodziną i przyjaciółmi. Większość z dorosłych rozmyśla o tropikalnych plażowiskach, czystych wodach i gorącym, nadmorskim nastroju. Są pośród Nas jednak pasjonaci i zapaleńcy sportów ryzykownych i wyczynowych, którzy preferują poświęcić swoje luźne dni na ruchową przygodę.

Continue reading „Jeżeli na tegoroczne wakacje wybierasz się na pewną górską wyprawę, albo planujesz letni, kilkudniowy wypad z przyjaciółmi, czy rodziną – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat odpowiedniego sprzętu i akcesoriów.”